Advert
Advert
Advert

GÜLLÜK OBA SİTESİ YÖNETİMİNDEN ZİYARET…

GÜLLÜK OBA SİTESİ YÖNETİMİNDEN ZİYARET…
Bu içerik 926 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Güllük Mahallesi’nin en eski siteleri arasında olan Oba Tatil Sitesi yöneticileri, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı makamında ziyaret ederek, site olarak kurdukları spor kulübünün formasını hediye etti.

Yönetim Üyeleri Ercan Gürel ve Ferit Kutlu ile Başkan Tokat’ı ziyaret eden Oba Sitesi Yönetim Üyesi ve aynı zamanda spor kulübü başkanı Hüseyin Balcı; site ve Güllük gençlerinin spor yapmaları açısından basketbol, voleybol ve tenis dallarını kapsayan bir kulüp kurduklarını dile getirerek, kulüp olarak yapmak istedikleri etkinlik için destek istedi. Balcı ayrıca, Başkan Tokat’tan Oba Sitesi içerisinde Milas Belediyesi’ne ait alanı voleybol ve basket sahası olarak düzenlemek istediklerini, bu alnın kullanımı için izin istediklerini dile getirdi.

GÜLLÜK'TE ULUSLARARASI TURNUVA…

Site Başkanı Hüseyin Balcı’nın ardından söz alan Milli Voleybolcu ve Eski Milli Takım Antrenörü olan Ercan Gürel, Başkan Tokat’a, uluslararası bir plaj voleybol turnuvasını Güllük mahallesinde yapmak istediklerini belirterek; “15 gün önce bu organizasyonu Aydın ilimizde gerçekleştirdik. Gerek canlı yayınlar, gerekse gazete ve dergilerde epeyce yer buldu ve Aydın için güzel bir reklam oldu. Destek vermeniz durumunda aynı organizasyonu Güllük’te yapmayı planlıyoruz. Dünyanın değişik ülkelerinden sporcular geliyor ve yöremizi tanıma fırsatı elde ediyorlar. Siz de uygun görürseniz Ağustos ayının ilk haftası bu turnuvayı yapmayı planlıyoruz. Bu anlamda Perşembe Pazarı’nın kurulduğu alanda bir kum sahamız mevcut, geçmişte burada plaj voleybolu etkinlikleri yapılmıştı, yeniden gerekli düzenlemeler yapıldığı takdirde turnuvayı bu alanda yapabiliriz” dedi. Gürel ayrıca, Başkan Tokat’a, Milas Belediyespor voleybol takımının 1. Lige çıkmasından duyduğu memnuniyeti belirterek, her türlü katkıyı sağlamaya hazır olduğunu söyledi.

Başkan Tokat ziyaret için Oba Site yönetimine teşekkür ederek; “Ben de voleybol sporunu çok seven bir insanım. Her anlamda bu tür organizasyonlara destek olmaya çalışıyorum. Düzenlenecek turnuva ile ilgili ne gibi çalışmalar yapılması gerektiğini arkadaşlarımıza aktarırsanız, biz de gerekli olan her türlü desteği sağlarız” dedi. Tokat ayrıca, Gürel’e Milas Belediyespor olarak tecrübelerinden yararlanmak istediklerini belirtti.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
HALİL Çınar     0000-00-00 Daha önce bu kanunla halkın sahilleri kullanamama kurnazlığını Yasemin sitesi yaptı.Şimdi bu yıl oba sitesi yapıyor.Sitenin adını spor kulübü yap tellerle sahili kapat,spor külübü olduğu için kanunlara uygunmuş.Her yeri bu yıl tellerle halkakapatılarak adını spor kulübü yaptılar.