Advert
Advert
Advert

UNUTULMAYACAK BİR MÜZİK GECESİ…

UNUTULMAYACAK BİR MÜZİK GECESİ…
Bu içerik 1249 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Özel Milas Bilim Lisesi yaz tatiline sayılı günler kalmışken, öğrenci ve velilere yönelik düzenlemiş oldukları yılsonu konseriyle izleyenlerine unutulmayacak bir müzik gecesi yaşattı…

Milas Belediyesi Toplantı Salonunda gerçekleştirilen etkinliğe öğrenci velileri ve yakınları büyük ilgi gösterdiler. Tıklım tıklım dolu salonda çoğu ilk defa sahneye çıkan öğrenciler, halk müziğinden pop müziğine, rock müzikten şiirlere ve Yeşilçam film müziklerine kadar birçok farklı eseri seslendirildiler. Kalabalık bir izleyici kitlesine gecede, Milas Bilim Lisesi öğrencilerinin enstrümanlarıyla müziğin bin bir lezzeti tattırıldı.

Geceye yan flüt resitaliyle ve muhteşem sesiyle genç müzik öğretmeni Ece Akın damga vurdu. Çok çeşitli bir argümana sahip olan konserde müziğin her rengiyle karşılaşan dinleyiciler (izleyiciler) konserden oldukça keyif almış ve memnun bir şekilde ayrılırken, yılsonunda böyle nitelikli bir konser gerçekleştiren Milas Bilim Lisesi salonu hınca hınç dolduran izleyicilerden de tam not alarak, müzik alanında da ne kadar iddialı olduğunu kanıtladı. Bu arada gecenin sonunda öğrencileri Müzik öğretmenleri Ece Akın için sahneye bir pasta getirerek, öğretmenlerinin doğum gününü kutladılar. Oldukça duygulandığı her halinden belli olan ve ağlamamak için kendini zor tutan Ece öğretmen, kısa bir teşekkür konuşmasının sonrasında, öğrencileriyle toplu fotoğraf çektirdi ve gece fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500