Advert
Advert
Advert

TEK LİSTE, TEK İSİM... YENİ BAŞKAN AHMET KARABIYIK…

TEK LİSTE, TEK İSİM... YENİ BAŞKAN AHMET KARABIYIK…
Bu içerik 1545 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

İlçemizin güzide spor kulüplerinden biri olan Yeni Milasspor’da, 3 yıllık geleceğini belirlemek için yapılan seçim sonrasında, kulüp yönetimine gelen yeni isimler belli oldu.

26 Mayıs Cumartesi günü Milas Aşkıdil Akarca Toplantı ve Konferans Salonu’nda yapılan Yeni Milasspor Kulübü Olağan Genel Kurul Toplantısı’na katılım ve ilgi yine beklendiği gibi olmadı.

Milas Belediye Başkanı ve Yeni Milasspor Kulübü Fahri Başkanı Muhammet Tokat, Milas Belediyesi Meclis Üyeleri, Yeni Milasspor Kulüp Başkanı Hasan Özmen ve Yeni Milasspor Kulübü üyelerinin katıldıkları Yeni Milasspor Kulübü Olağan Genel Kurul Toplantısı, Divan Kurulu üyelerinin belirlenmesi sonrasında saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın söylenmesi ile başladı.

İlk Konuşma Başkan Özmen’den Geldi…

Toplantının ilk konuşmasını Yeni Milasspor Kulüp Başkanı Hasan Özmen yaptı ve konuşmasında 3 yıllık başkanlık ve yönetim sürecinde yaşadıkları sıkıntıları anlatarak, mevcut olanaklar dâhilinde 2 şampiyonluk yaşadıklarını söyledi.

Özellikle sosyal medya yolu ile Yeni Milasspor yönetimi üzerinde ve şahsı ile ilgili yapılan söylemleri eleştirerek, Yeni Milasspor’un kavga, tartışma yeri olmadığını vurgulayarak; “gönül isterdi ki yönetimimizle hep birlikte, bir üst lig olan BAL Ligi’nde olabilmenin mutluluğunu yaşayabilseydik” dedi.

Amigo Şeker İbrahim Alır; “Sevdamız Yeni Milasspor’dur” dedi…

Yeni Milasspor Olağan Genel Kurul Toplantısı’nda, Başkan Özmen’in konuşması sonrasında söz alan Yeni Milasspor Kulübü Amigosu İbrahim Alır yaptığı konuşmasında, sosyal medya üzerinden yazdığı tüm yazılarında her zaman Sevdamız Yeni Milasspor’dur dediğini ve bu sevda için tribünlerde yer aldığını vurgulayarak, Yeni Milasspor Kulübü’nün yerinin asla amatör kümeler olmadığını belirterek; “BAL Ligi’ne Yeni Milasspor’u taşıyabilecek yönetimleri kulübün başında görmek istiyoruz” dedi.

Başkan Tokat’tan Anlamı Cümleler…

Yeni Milasspor Kulübü Olağan Genel Kurulu’nda kulübün fahri başkanı ve Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat üyelere yönelik bir konuşma yaparak, Yeni Milasspor ile ilgili duygu ve düşüncelerini aktardı.

Yeni Milasspor’un genel kurul toplantılarının beklediği ve arzu ettiği güzel görüntüler içersinde olması gerektiğini, ancak hiçbir zaman sıkıntısız bir genel kurul toplantısı gerçekleştirmediklerini söyleyen Başkan Tokat, mevcut olanaklarla Milas Belediyesi olarak, Yeni Milasspor Kulübü’ne ve diğer spor kulüplerine maddi desteklerde bulunduklarını ve bulunmaya da devam edeceklerini belirterek, mevcut şartların her geçen gün daha kötüye gittiğini söyledi.

Kendi ayakları üzerinde durabilen, kendi gelirini kendi yaratabilecek bir spor kulübü olmanın önemini de belirten Başkan Tokat, Hasan Özmen Başkanlığındaki eski yönetimin 3 sene içinde, 2 şampiyonluk yaşamasının önemli olduğunu söyledi. Eski yönetim kuruluna yaptıkları çalışmalar için teşekkür eden Başkan Tokat, yeni seçilecek yönetim ekibine de başarı dileklerini iletti.

Faaliyet ve Denetim Raporları Okunarak İbra Edildi…

Yapılan konuşmalar sonrasında önce 20017-2018 Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu, Başkan Hasan Özmen tarafından okunarak ibrası yapıldı. Akabinde denetim kurulu raporunun okunması ve ibrası da gerçekleştirildi.

Tek Liste, Tek Aday. Yeni Başkan Karabıyık…

26 Mayıs Cumartesi günü yapılan Yeni Milasspor Olağan Genel Kurul Toplantısı’nda gündemin son maddesi olan seçim ve oy kullanmaya geçilerek, 450’e yakın üyesi olan Yeni Milasspor Kulübü’nün yaklaşık 72 üyesi oy kullandı.

2018-2019 sezonu ile birlikte 3 yıllığına tek liste ve tek isim olarak aday olan Milas Özel Rehabilitasyon Merkezi Sahibi, Milas Yörük Obaları Derneği Başkan Yardımcısı ve Güllük Halı Saha İşletmecisi, 2007-2008 Yeni Milasspor Kulübü Yönetim Kurulu Üyelerinden Ahmet Karabıyık, Yeni Milasspor’un yeni Başkanı oldu.

Başkan Karabıyık Teşekkür Etti…

Yeni Milasspor’un yeni Başkanı Ahmet Karabıyık yaptığı konuşmada, seçime katılan ve oy kullanan, kullanmayan her üyeye teşekkür ettiğini söyledi ve hedefinin yeni sezonda Milas’ın kendi çocuklarıyla lig mücadelesi yapmak ve eldeki mevcut imkânlar ölçüsünde Süper Amatör Küme’de, Yeni Milasspor’u ve Milas’ı temsil etmek ve BAL Ligi yolunda keyifli bir Yeni Milasspor’u herkese izletebilmek olduğunu vurguladı.

Eski yönetim ekibine yaptığı çalışmalar için de teşekkür eden Ahmet Karabıyık; “kulübümüzün fahri başkanı ve Belediye Başkanımız Muhammet Tokat’a da verdiği destekler için teşekkür ediyorum” dedi.

Yeni Milasspor Yönetim Kurulu Asil Üyeleri şu isimlerden oluştu:

1-Ahmet Karabıyık 2-Soner Çamlıbelen 3-Önder Sevim 4-Cömert Doğan 5- Arif Koz 6-Faik Özdemir 7- Çağrı Purma 8-Savaş Küç 9-Cemal Devrim 10-Saadettin Kuyucu 11-Muzaffer Yıldırım 12- Durmuş Karyağdı 13- Servet Coşkun 14-Oktay Ülker 15- Osman Özen

Yedek Üyeler:

1-Necla Küçük 2-Osman Atıcı 3-Edip İşler 4- Alper Öncer 5-Okan Akar 6-Saim Tartan 7-Muhittin Özer 8- Mustafa Göksungur 8-Yüksel Karayılgın 9-Kenan Özçelik 10-Dinçer Kocabaş 11-Muammer Muğla 13- Ali Özgür 14-Setter Kıy 15- Volkan Çağırkan

Denetim Kurulu Asil Üyeler:

1-Durmuş Karaoğlan 2- Mustafa Karyağdı 3- Önder Babacan

Yedek Üyeler:

1-Cengiz Çam 2- Kadir Gül 3- Hüseyin Kaya

Muğla ASKF Üyeleri

1-Muhammet Tokat 2-Ahmet Karabıyık 3- İlgin Göktepe

Yedek Üyeler:

1-Hasan Özmen 2- Soner Çamlıbelen 3- Arif Koz.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500