Advert
Advert
Advert

ALİ KOÇ BODRUM’DA…

ALİ KOÇ BODRUM’DA…
Bu içerik 1606 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Bodrum Fenerbahçeliler Derneği’nin daveti üzerine 25 Mayıs Cuma günü akşamı Bodrum’a gelen Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi ve Başkan Adayı Ali Koç, Ege Bölgesi’nin farklı illerinden ve ilçelerinden gelen Fenerbahçelilerle, Bodrum Antik Tiyatro’da buluştu.

“Ali Koç Başkan Fenerbahçe Şampiyon” slagonları ile Fenerbahçelilerce karşılanan Ali Koç yaptığı konuşmasında, Fenerbahçe’deki adaylık süreci boyunca yaşadıklarını ve Fenerbahçe Spor Kulübü’nün geleceği ile önemli ayrıntıları Antik Tiyatroyu dolduran binlerce Fenerbahçelilerle paylaştı.

Önce Müzik Ege İle Coştular…

Ses Sanatçısı Ege, birbirinden güzel ve özel şarkılarıyla Bodrum’da buluşan Fenerbahçelileri coşturdu. Fenerbahçe’nin dillerden düşmeyen şarkılarını da söyleyen Ege’ye, Antik Tiyatroyu dolduran Fenerbahçeliler de eşlik ettiler.

Çağdaş, Aydınlık ve Yeni Bir Fenerbahçe İçin Başkanlığa Adayım…

Fenerbahçe’nin efsane başkanlarından Ali Şen’in de katıldığı gece de, Fenerbahçe Spor Kulübü Başkan Adayı Ali Koç 13 bin Fenerbahçeliye hitap ederek; “başkanlık yarışında sizlerin desteği ve isteği ile varım” dedi. İzmir, Denizli, Bodrum, Muğla, Milas, Aydın Selçuk ve birçok farklı ilçeden gelen Fenerbahçelilerin sevgi gösterileri ile karşılaşan Fenerbahçe Spor Kulübü Başkan Adayı Ali Koç yaptığı konuşmasında, 3 Haziran’da yapılacak seçimle ilgili olarak duygu ve düşüncelerini açıkladı.

Bodrum’daki tablonun kendisini gururlandırdığını söyleyen Ali Koç; “umut ediyorum ki 3 Haziran’da, Fenerbahçe’mize yakışır güzellikte bir seçim atmosferi ile yeni başkanımızı belirleyeceğiz” diyerek, Bodrum’a ve Bodrum’daki tüm Fenerbahçelilere teşekkür etti.

Milaslı Fenerbahçeliler Destek İçin Bodrum’a Gittiler…

Milaslı Fenerbahçeliler Grubu, Ali Koç’a başkanlık yarışında destek vermek için Bodrum’a gittiler.

25 Mayıs Cuma günü 40’a yakın Milaslı Fenerbahçeliler, grup temsilcileri Hasan Tuzla koordinatörlüğünde Bodrum’a gelerek, Milaslı Fenerbahçeliler olan Ali Koç’un yanında olduklarını gösterdiler.

Bodrum Antik Tiyatro önünde yaktıkları meşalelerle etkinliğe farklı bir renk katan Milaslı Fenerbahçeliler, Antik Tiyatro içinde diğer il ve ilçelerden gelen Fenerbahçelilerle birlikte, Ali Koç ve Fenerbahçe için güzel söylemlerde bulunarak, Milas farkını ortaya koydular.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500