Advert
Advert
Advert

BASKETBOL VE VOLEYBOL DA MİLAS ŞAMPİYONLARI…

BASKETBOL VE VOLEYBOL DA MİLAS ŞAMPİYONLARI…
Bu içerik 1238 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle Milas Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü ile Milas Milli Eğitim Müdürlüğü organizasyonu olan salon sporlarında, basketbol ve voleybol turnuvalarında mücadele eden Milas liseleri arasında yapılan müsabakalar sonucunda, Gençlik Haftası’nda oynanan final karşılaşmaları ile Milas’ın şampiyon takımları belli oldu.

Oldukça uzun ve yorucu geçen grup maçları sonrasında ilk sıraları alan lise takımlarının Milas Spor Salonu’ndaki şampiyonluk maçları, hem basketbolda hem de voleybolda seyir zevki anlamında üst düzeyde geçti ve izleyenlerin alkışını aldı.

Milas Kaymakamı Eren Arslan, Milas Milli Eğitim Müdür İsa Bal ve Milas Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü Müdür Vekili Durmuş Tayfun Uslu’nun katıldıkları ödül törenleri ile şampiyon takımlar kupalarını, sporcular da madalyalarını aldılar.

Basketbolda Tartışmasız Şampiyon Fen Lisesi…

Çalıştırıcılığını Beden Eğitimi Öğretmeni İbrahim Şahin’in yaptığı Sabahattin Akyüz Fen Lisesi basketbol takımları hem kızlarda, hem de erkeklerde Milas şampiyonu oldu ve basketbolda Milas’ın en büyüğü olduğunu gösterdi.

Voleybolun Şampiyonları: Anadolu Lisesi ve Atatürk MTAL…

Voleybol da ise çalıştırıcılığını Beden eğitimi Öğretmeni Tuncay İn’in yaptığı Anadolu Lisesi kızlarda şampiyonluk kupasını kaldırırken, erkeklerde ise şampiyonluk kupasının sahibi çalıştırıcılığını Beden Eğitimi Öğretmeni Filiz Baycur’un yaptığı Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aldı.

Basketbol Kızlar Sıralaması:

1.Sabahattin Akyüz Fen Lisesi

2.Cumhuriyet Anadolu Lisesi

3. Final Temel Lisesi

Basketbol Erkekler Sıralaması:

1.Sabahattin Akyüz fen Lisesi

2.Anadolu Lisesi

3.İmi Koleji

Voleybol Kızlar Sıralaması:

1.Anadolu Lisesi

2.Cumhuriyet Anadolu Lisesi

3.Gürel Lük Sağlık ve Meslek Lisesi

Voleybol Erkekler Sıralaması:

1.Atatürk MTAL

2.Anadolu Lisesi

3.Dr Mete Ersoy Anadolu Lisesi

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500