Advert
Advert
Advert

MİLLİ FORMAYLA TÜRKİYE ADINA, KIBRIS’TA…

MİLLİ FORMAYLA TÜRKİYE ADINA, KIBRIS’TA…
Bu içerik 1259 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

İlçemizin bireysel sporcularından biri olan Sercan Günay, Antalya ve Marmaris’ten sonra 2017-2018 spor sezonun son yarışması için Kıbrıs’a gidiyor.

Vücut geliştirme ve Fitness sporuna gönül veren sporcumuz Sercan Günay ilk yarışmasını Antalya’da Nisan ayı içinde yaparak, buradaki başarısıyla Milli Takıma davet edildi.

Geçtiğimiz hafta sonu Marmaris’te Türkiye Vücut Geliştirme ve Fitness Federasyonu tarafından yapılan Uluslararası müsabakada Milas ve Muğla’dan tek yarışmacı olarak şampiyonaya katıldı ve kategorisinin dışında yarıştığı turnuvada dünya yedincisi olma başarısını gösterdi.

Sırada Kıbrıs var…

Milas Arena Cross Fitness Spor Salonu sahibi olan genç sporcumuz Sercan Günay, Dünya Vücut Geliştirme ve Fitness Federasyonu tarafından 26-27 Mayıs tarihleri arasında yapılacak olan 2018 Word Chapions Ship Body Bulding Turnuvası’nda ülkemizi milli forma altında temsil edecek.

İlçemizi, ilimizi ve ülkemizi Kıbrıs’ta yapılacak olan Dünya Vücut ve Fitness Şampiyonası’nda temsil edecek olan sporcumuz Sercan Günay’a başarılar diliyoruz.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500