Advert
Advert
Advert

MİLASLI KADINLARDAN AKŞENER’E DESTEK…

MİLASLI KADINLARDAN AKŞENER’E DESTEK…
Bu içerik 3898 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Aralarında, İYİ Parti Milas İlçe Teşkilatına kayıtlı kadınların da bulunduğu bir grup Milaslı kadın, kendi aralarında yaptıkları ‘gün paralarını’ İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener için başlattıkları kampanya kapsamında İş Bankası Milas Şubesi’nden havale ettiler… Türkiye’de daha önce öğrenciler tarafından başlatılan kampanyanın ardından ilk kez Milaslı kadınlarda böyle bir kampanyaya imza attılar…

İYİ Parti Milas İlçe Binası’nda toplanan bir grup Milaslı kadın, geçtiğimiz günlerde bir grup öğrenci tarafından başlatılan kampananın bir benzerini de Milas’ta başlattılar.

Aralarında, İYİ Parti Milas İlçe Teşkilatı üyesi kadınların da bulunduğu bir grup Milaslı kadınlar, “Meral Abla’mızın seçim kampanyasında kullanması için, karınca kararınca biz de destek oluyoruz” diyerek başlattıkları kampanyanın, Türkiye’de bir ilk olduğuna dikkat çektiler.

24 Haziran’da yapılacak olan cumhurbaşkanlığı seçimlerine aday olan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in seçim kampanyasına destek olmak için başlatılan kampanya ile ilgili kısa bir açıklama yapan kadınlar; “Şu andaki mevcut cumhurbaşkanımız devletin tüm imkânlarını kullanarak kampanyasını yürütüyor. Meral Abla’mız ve diğer adaylar ise, bu imkânlardan yoksun bir şekilde halkla buluşmaya çalışıyor. Ortada bir adaletsizlik var. Bizler de bu adaletsizliği kısmen de olsa ortadan kaldırma adına kendi aramızda yaptığımız ‘gün’lerden aldığımız paraları, Meral Abla’mızın hesabına havale ediyoruz. Benzer bir kampanya geçtiğimiz günlerde bir grup öğrenci tarafından düzenlenmişti, bu kez Milaslı kadınlar olarak biz bir kampanya başlatıyoruz ve inanıyoruz ki bu kampanyanın duyulmasıyla Türkiye’nin her yerindeki kadınlar, bu kampanyaya katılacaktır” diyerek, toplu halde İş Bankası Milas Merkez Şubeye giderek, ellerindeki paraları Meral Akşener’in hesabına havale ettiler.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500