Advert
Advert
Advert

KARABIYIK, MİLASSPOR BAŞKANLIĞINA ADAY…

KARABIYIK, MİLASSPOR BAŞKANLIĞINA ADAY…
Bu içerik 3708 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

İlçemiz spor kulüplerinden Yeni Milasspor, yeni yönetim ekibini belirlemek için sandık başına gidiyor… Başkanlık için daha önceki yıllarda yönetimde de görev alan ilçemiz tanınmış simalarından Ahmet Karabıyık aday olduğunu açıkladı…

2015 - 2016 Muğla Süper Amatör Küme Liginde girdiği lig mücadelesinde ilk sene grup ikinciliği ile sezonu tamamlayan Yeni Milasspor sonraki iki sezonda başarılı bir performans göstererek ligin şampiyonu oldu.

Hasan Özmen başkanlığında yaşanan şampiyonluklarla BAL Ligi kapısını açmaya çalışan Yeni Milasspor makûs talihini yenemeyerek önümüzdeki sezonda yine Süper Amatör Küme Ligi’nde mücadele etmek zorunda kaldı.

Yeni Milasspor sandığa gidiyor…

Yaklaşık 450 üyesi bulunan Yeni Milasspor camiası yeni yönetim kademesinin belirlenmesi için 26 Mayıs Cumartesi günü saat 16’da Aşkıdil Akarca Toplantı ve Konferans Salonu’nda Olağan Genel Kurul Toplantısı gerçekleştirecek.

Genel kurulda başkanlık için aday olan Milas Özel Yaşam Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi kurucusu Ahmet Karabıyık yaptığı açıklamada, Yeni Milasspor Kulübü’nün 3 yıllık yönetimine talip olduğunu belirterek Yeni Milasspor’da hedefinin alt yapı sporcuları ile birlikte BAL Ligine yükselmek olduğunu söyledi.

2007 - 2008 spor sezonunda BAL Ligi’nde yer alan Kulüp Başkanlığını Halil İbrahim Gülen’in yaptığı yönetim ekibinde yer aldığını da vurgulayan Güllük Halı Sahası işletmecisi Ahmet Karabıyık ayrıca Milas Türkmen Obaları Derneği Başkan Yardımcılığı görevini de üstleniyor.

Hizmet için talip olduk…

Başkan adayı Ahmet Karabıyık yaptığı açıklamada “Yeni Milasspor’a ve Milas sporuna hizmet bir bayrak yarışıdır. Bu yarışta bizlerde ekibimizle birlikte hizmet için göreve talip oluyoruz. Yeni Milasspor Kulübü ve Milas sporu için bugüne kadar hizmette bulunan herkese teşekkür ediyorum. Göreve getirildiğimiz takdirde yönetim ekibimizle birlikte Yeni Milasspor Kulübü’nün başarısı için her türlü çalışmayı ivedilikle yapacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

Yeni Milasspor Kulübü’nün başarısı için plan ve projelerini yönetime geldikten sonra Milas basını ile paylaşacağını vurgulayan başkan adayı Karabıyık, 26 Mayıs Cumartesi günü yapılacak Yeni Milasspor Olağan Genel Kurulu’nun Milas spor camiasına hayırlı ve uğurlu olmasını diledi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500