Advert
Advert
Advert

KATKIDA BULUNANLARA TEŞEKKÜR…

KATKIDA BULUNANLARA TEŞEKKÜR…
Bu içerik 1089 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Bu yıl 11 - 13 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilen Uluslararası Milas Balık Festivali ve Çocuk Oyunları Şenliği’ne emeği geçenlere, düzenlenen bir gece ile teşekkür belgeleri verildi…

11 -13 Mayıs 2018 tarihleri arasında gerçekleşen ve 2 ayrı kategoride yine Guinnes Rekorlar Kitabı için denemenin yapıldığı Uluslararası Milas Balık Festivali ve Çocuk Oyunları Şenliği’ne emeği geçenlere, Milas Kaymakamlığı tarafından düzenlenen bir gece ile teşekkür belgeleri verildi.

Başta Milas Kaymakamı Eren Arslan olmak üzere ilçemizdeki birçok kamu kurum ve kuruluş, sivil toplum örgütlerinin temsilcileri, festival ve çocuk oyunları şenliğinde görev alan Milli Eğitim Camiası, düzenlenen etkinliğin güvenliğini sağlayan emniyet mensupları ve ilçemizin tanıtımı açısından önemli bir görevi üstlenen basın kuruluşlarının temsilcilerinin katıldığı gece, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.

Etkinliğin ev sahibi olarak günün anlam ve önemini belirten konuşma ise Milas Kaymakamı Eren Arslan’dan geldi. Arslan, bu tür festivallerin asıl amacının toplumu sosyal etkinliklerle bir araya getirmek, toplumdaki birlik ve beraberlik duygusunu pekiştirmek olduğunu söyleyerek şöyle devam etti:

“İlçemize ve ilçemiz insanlarına daha fazla katmadeğer sağlamak amacıyla düzenlenen bu etkinlikte ilçemizdeki bütün kurumların destekleri ve özellikle de balıkçılık sektörünün doğrudan bizim yanımızda yer almasıyla bu güzel etkinlikleri gerçekleştirdik. Başlangıçlar hep zordur… Bunu defalarca söyledik. Çünkü sancılı olur ama iyi niyetle, samimiyetle, güzel bir şeyler yapabilmek için birçok arkadaşımızın fedakârlık ve özverisiyle bu güzel etkinliği yapmış olduk. Daha güzelini yapmak, daha iyisine ulaşmak her zaman mümkün ve bunu da burada sergilenen birlik-beraberlik ve dayanışmanın gelecek adına umut verici olduğunu söylememiz gerekiyor. Bu gecede bizleri yalnız bırakmayan tüm katılımcılara, bir kez daha düzenlenen etkinlikte sergiledikleri özveri, sağladıkları katkı nedeniyle teşekkür ediyorum.”

Kaymakam Arslan tarafından yapılan konuşmanın ardından festivale ve çocuk oyunları şenliğine maddi anlamda katkıda bulunan, gönüllü olarak etkinlikte görev alanlara birer teşekkür belgesi takdim edildi.

Öte yandan düzenlenen etkinliğe katılanların gözleri, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı arasa da, Başkan Tokat geceye katılmadı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500