Advert
Advert
Advert

İYİ PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAYI ERGUN’DAN ZİYARET…

İYİ PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAYI ERGUN’DAN ZİYARET…
Bu içerik 2219 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Geçmiş dönemlerde MHP’den Muğla Milletvekilliği yapan ve daha sonra istifa ederek, İYİ Parti’ye geçen İYİ Parti 1. sıra Muğla Milletvekili Adayı Metin Ergun, Radyo Gözlem ve Gazete Güney Ege’ye nezaket ziyaretinde bulundu…

İYİ Parti Muğla Milletvekili Adayı Metin Ergun, İYİ Parti Milas İlçe Başkanı Mehmet Çayırlı ve İYİ Parti Milas İlçe Teşkilatı Yönetim kurulu üyeleri Radyo Gözlem ve Gazete Güney Ege’yi ziyaret ederek İYİ Parti’nin seçim çalışmalarını anlattılar.

Radyo Gözlem Yayın Koordinatörü Münevver Mat’ı ziyaret eden İYİ Parti Muğla Milletvekili Adayı Metin Ergun, 24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan 27’nci Dönem Milletvekili ve Cumhurbaşkanlığı seçiminin önemine ilişkin açıklamalarda bulundu.

Bu seçimin Türk halkı için son şans olduğuna vurgu yapan İYİ Parti Muğla Milletvekili Adayı Prof. Dr. Metin Ergun; “Türkiye genelinde İYİ Parti olarak çok iyi bir çıkış yakaladık. Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’i Cumhurbaşkanı yapmak için var gücümüzle çalışacağız. Gittiğimiz her yerde büyük ilgi görüyoruz. Türk siyasetine yeni bir soluk getirdik. Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in yaptığı çalışmalar maalesef medyada yer almıyor. Resmen yasaklı durumunda. Tüm yasaklamalara rağmen çalışmalarımıza devam ediyoruz ve doğru yoldan dönmeyeceğiz. Bu seçimlerin önemini vatandaşlarımıza anlatacağız. Söz konusu vatan, söz konusu Cumhuriyetimiz, söz konusu laiklik. Tek adam rejiminin Türkiye’ye neler kaybettireceğini anlatıyoruz. Bu seçimin son şansımız olduğunu her platformda dile getiriyoruz. Dolar almış başını gidiyor. Çiftçinin, köylünün, esnafın durumu ortada. Eti, samanı dışarıdan ithal eden bir hükümetin başarılı olduğunu kimse söyleyemez. Türkiye ekonomik anlamda tam bir çıkmaza girdi. İYİ Parti Türkiye’ye iyi gelecek. Çıkış noktası İYİ Parti’dir” dedi.

Radyo gözlem Yayın Koordinatörü Münevver Mat’ta ziyaretlerinden dolayı İYİ Parti Muğla Milletvekili Adayı Metin Ergun, İYİ Parti Milas İlçe Başkanı Mehmet Çayırlı ve İYİ Parti Milas İlçe Teşkilatı Yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500