Advert
Advert
Advert

TATİL İÇİN GELDİLER… ÖREN’DE YAKALANDILAR…

TATİL İÇİN GELDİLER… ÖREN’DE YAKALANDILAR…
Bu içerik 7757 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

2016 yılında Sakarya ilinde iki grup arasında çıkan çatışmada bir gencin öldürülmesi olayının failleri, tatil için geldikleri ilçemize bağlı Ören Mahallesi’nde, jandarmanın dikkati sonucu yakalandı… Birinin 2, diğerinin 5 ayrı suçtan yakalama kaydı bulunan şahıslar, ilk sorgularının ardından Milas Adliyesi’nde getirilerek, hakim karşısına çıkarıldılar…

2016 yılında Sakarya ilinde iki grup arasında çıkan çatışmada bir gencin öldürülmesi olayına karışan, Erzurum 1981 doğumlu S.B.’nin iki, 1987 Sakarya doğumlu E.M.’nin ise 5 ayrı suçtan arama kaydı olan iki şahıs, tatil için geldikleri Bodrum’dan ilçemize bağlı Ören Mahallesi’ne gezme amaçlı geldiklerinde, jandarmanın dikkati sonucu yakalandılar.

Milas İlçe Jandarma Komutanlığı’na bağlı Ören Jandarma Karakolu’nda görevli ekiplerin şüphelenerek durdurdukları, yapılan GBT sorgulamalarında farklı suçlardan haklarında arama kaydı oldukları anlaşıldı. Bunun üzerine gözaltına alınan şahıslar, yapılan ilk sorgulamanın ardından Milas Adliyesi’ne sevk edildiler.

Öte yandan S.B. ve E.M.’nin Bodrum’da bir otelde kaldıkları ancak otel kaydı yaptırmadıkları ortaya çıktı. Yasa gereği bu tür konaklama işletmelerinin, düzenli bir şekilde kayıt tutması gerekirken, şahısların neden kaydını yapmadıkları da jandarma tarafından soruşturulmaya başlandı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500