Advert
Advert
Advert

KAZANANI PENALTILAR BELİRLEDİ…

KAZANANI PENALTILAR BELİRLEDİ…
Bu içerik 775 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

İlçemizi ve ilimizi temsilen U15 Türkiye Şampiyonası gruplarında temsil eden Muğla şampiyonu Milasgücü, geçtiğimiz hafta sonu Denizli grubunda katıldığı grup maçlarının ilkinde, Kütahya Yeşilay U15 takımına 3-1 yenildi.

İkinci maçında başarılı bir futbol ortaya koyan ilçemizi temsilcisi, Söke U15 futbol takımını 1-0 yenerek, yarışa tekrar ortak oldu.

Kulüp Başkanlığını Güray Turgay’ın, Antrenörlüğünü Mehmet Kabak’ın yaptığı Milasgücü U15 futbol takımımız, Denizli grubunda bir üst tura çıkma ve ikinci kademe maçlarına katılma hakkını elde edebilmek için, grubunun 2 takımı ile penaltı atışları yaptı.

Grup birincisinin belirleneceği penaltı atışlarının ilkini Sökespor U15 Takımı ile yapan temsilcimiz, Sökespor’u 3-0 geçerek grup liderliği için Kütahya Yeşilay Takımı ile penaltı vuruşları için bir kez daha karşılaştı.

Penaltı Atışlarıyla Kaybettik…

Denizli Yeşilay U15 takımı ile grup liderliği için penaltı atışları yapan ilçemiz temsilcisi 5-4 rakibine yenilerek, grup ikinciliği ile yetindi ve Türkiye şampiyonasına veda etti.

Denizli’de geçtiğimiz hafta sonu oynanan U15 müsabakaları sonrasında bir açıklama yapan Kulüp Başkanı Güray Turgay ve Antrenör Mehmet Kabak; Milas’ta ki mevcut olanaklarla, Milas adına en iyi sonuçları almak için mücadele ettiklerini belirterek, Milas futbolunda alt yapı takımlarına ve sporcularına gereken destekler ve imkanlar daha iyi şekilde verilebilecek olursa, Milas’ın da adı bu tür şampiyonalarda çok daha başarılı bir şekilde duyurulacağını belirttiler. “Özellikle antrenman yapma, daha güzel sahalarda futbol oynayabilme şartlarına kavuşacak olan Milas takımlarının başarı çıtası da her geçen gün daha fazla artacaktır” diyen Milasgücü Başkanı Güray Turgay ve Antrenör Mehmet Kabak, U15 takımının genç sporcularını kutlayarak teşekkür ettiler.

Desteklerlere Teşekkür Etti…

Milasgücüspor Kulübü U15 Takımına sezon boyunca verdikleri destekler ve Denizli Şampiyonası’na katılabilmek için verilen destekler için; “Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’a, İYİ Parti Başkanı Mehmet Çayırlı’ya, Özkan Harfiyat Sahipleri Kadir ve Ahmet Karagülle’ye, Radyo Gözlem’e ve Gözlem Ajans Müdürü Zekai Korkmaz’a ve desteklerini esirgemeyen herkes çok teşekkür ediyorum” diyen Milasgücü Spor Kulübü Başkanı Güray Turgay, 2018-2019 spor sezonunda tüm Milas spor kulüplerine başarı dileklerini iletti.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500