Advert
Advert
Advert

HAKEM TANER KAYAR’A ULUSAL GÖREV…

HAKEM TANER KAYAR’A ULUSAL GÖREV…
Bu içerik 663 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Muğla Bölge Voleybol Hakemlerimizden Taner Kayar’a, Türkiye Voleybolu Federasyonu tarafından önemli bir görev verildi.

Muğla Voleybol Hakem ve Gözlemciler Derneği Başkanı Ali İnan’dan elde edilen bilgilere göre, Muğla Bölgesi Ulusal Plaj Voleybol Hakemi Taner Kayar,  Aydın’daki fivb world tour beach volley maçlarında düdük çalacak.

Muğla voleybol camiası, geçtiğimiz günlerde Menteşe ilçe merkezinde düzenlenen voleybol sezona veda yemeğini konuşmaya devam ederken, bir sevinçli haberde Türkiye Voleybol Federasyonu’ndan geldi.

Türkiye Voleybol Federasyonu’nun ev sahipliğinde Türkiye’de düzenlenecek olan fivb world tour serisi maçları; 17-20 Mayıs 20018 Aydın, 31 Mayıs  -1 Haziran 2018 Alanya, 21-24 Haziran 2018 Manavgat,   26-29 Temmuz 2018 Samsun illerinde yapılacak.

Türkiye voleybol camiası “fivb world tour” serisi maçlarına hazırlanırken, Türkiye Voleybol Federasyonu da gerek bu seri ve gerekse 2018 plaj voleybolunda görev yapacak olan hakem ve diğer görevlileri belirlemeye devam ediyor.

Türkiye Voleybol Federasyonu’ndan, Muğla hakem camiasına sevindirici bir haber geldi. Türkiye Voleybol Federasyonu,  Muğla Ulusal Plaj Voleybolu Hakemi Taner Kayar’ı 17-20 Mayıs 2018 tarihlerinde Aydın’da yapılacak olan ulusal seri maçında görevlendirildiğini belirtti. Aydın’daki fivb world tour beach volley maçlarında düdük çalacak olan ulusal plaj voleybolu hakemi Taner Kayar, yeni sezona bu önemli turnuva ile başlayacak.

Konu hakkında açıklama yapan Muğla Voleybol Hakem ve Gözlemciler Derneği Başkanı Ali İnan özetle;  “çeşitli merkezlerde düzenlenen plaj voleybolu turnuvalarında hakemlik yapan Taner Kayar ilimizi başarıyla temsil etmişti. Gerek Taner Kayar ve gerekse ilimizdeki tüm voleybol hakemlerimizin bu önemli turnuvada ve gerekse bundan sonra yapılacak ve maç yöneteceği turnuva ve lig maçlarında başarılı maçlar yöneterek, ilimizi başarıyla temsil etmeleri temennisi ile hakem arkadaşımıza şansının bol olması diliyorum” dedi.

17-20 Mayıs tarihleri arasında Aydın’da yapılacak olan Ulusal Plaj Voleybolu Şampiyonası’nda görev yapacak olan Muğla Bölgesi Plaj Voleybolu Hakemimiz Taner Kayar’ı, bu görevi dolayısıyla bizler de kutluyoruz…

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500