Advert
Advert
Advert

BİSİKLETLİ SÜVARİLERİMİZ GÖKOVA’DA…

BİSİKLETLİ SÜVARİLERİMİZ GÖKOVA’DA…
Bu içerik 761 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Muğla Bisiklet Derneği organizasyonu olan ve ana sponsorluğunu ACCEL Bisiklet Carroro’nun üstlendiği Gökova Bisiklet Yarışları 8 Mayıs tarihinde yapıldı.

Milas adına MİDOBİS’in 3 bisikletli süvarinin katıldığı bisiklet yarışlarına, 300’e yakın sporcu katıldı. Doğanın, denizin ve güzelliğin tutkunları olan bisikletçilerin 5 günlük zorlu yarışı, 8 Mayıs günü Gökova’da başladı. İlçemiz Milas adına bisiklet yarışlarına katılan MİDOBİS üyeleri Serdar Murat Sarı, Dağlar Devecioğlu ve Hakkı Özerten 5 gün süren zorlu parkurları olan yarışı başarıyla tamamladılar.

Bu yıl 12’ncisi gerçekleştirilen ve 245 kilometrelik bir parkuru olan Gökova Bisiklet Yarışları’nın ilk günü, 52 kilometrelik Menteş Akbük, ikinci günü 25 kilometrelik Akbük-Ören, üçüncü günü 68 kilometrelik Ören Mazı – Bodrum, dördüncü günü 56 kilometrelik Datça Marmaris ve beşinci gün 53 kilometrelik Marmaris Akyaka yolu bisikletlerle aşıldı.

İlçemiz Milas adına Gökova Bisiklet Yarışları’na katılan 3 MİDOBİS üyesi sporcumuz, zorlu parkurları olan bu yarışta başarılı bir şekilde pedal çevirerek, yarışı tamamladılar.

Dostluğun, birlik ve beraberliğin, sporun sevgi ile birleştiğindeki gücünü ortaya koyan bu önemli yarışta, bisiklet ve doğa sevdalıları Muğla’nın enfes güzelliklerini de görme şansını yakalamış oldular.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500