Advert
Advert
Advert

GÖNÜL SOFRASI AÇILDI…

GÖNÜL SOFRASI AÇILDI…
Bu içerik 2689 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

İlçemizdeki yeme-içme sektörüne bir yenisi daha eklendi. ‘Gönül Soframıza hoş geldiniz’ sloganıyla açılışı yapılan işletmenin sahipliğini ise Gönül Altınöz yapıyor.

İlçemiz Menteşe Caddesi, numara 117/C adresinde (AYDEM karşısı) açılarak, yeme-içme sektöründe halkımıza hizmet verecek olan Gönül Sofrası adlı işletme, düzenlediği açılış töreniyle Milaslıların damak lezzetine hitap etmeye başladı.

İYİ Parti Milas İlçe Başkanı Mehmet Çayırlı ve ilçe yönetim kurulu üyeleri, İYİ Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Av. Gürsel İnce, ADD Milas Şube Başkanı Gülçin Erşen başta olmak üzere kalabalık bir davetli topluluğunun katıldığı törenle açılışı gerçekleşen Gönül Sofrası, yeme-içme sektörüne dahil oldu.

6 yıl bir başka adreste hizmet verdiklerini, bundan sonra yeni adreslerinde Milaslılara hizmet vermeye devam edeceklerini belirten işletme sahibi Gönül Altınöz; “Başta Ege Bölgesi olmak üzere yurdumuzun çeşitli yörelerine ait yemekleri, ev yemeği tadında sunmaya çalışıyoruz. Sektöre girdiğimiz ilk günden bu yana insanlarımıza sadece karınlarını doyuracak yemekleri sunmuyoruz, onlara hoş sohbet ortamında birkaç saat farklı bir zaman dilimi geçirmelerini de sağlıyoruz. Çünkü bu işletme sadece para kazanmak üzere kurulmuş bir işletme değildir. Biz dostlarımızla birlikte vakit geçirebileceğimiz bir mekân oluşturduk. O nedenle de işletmemizin sloganı ‘Gönül soframıza hoş geldiniz’dir” derken, işletmenin açılış kurdelasını kesen İYİ Parti Milas İlçe Başkanı Mehmet Çayırlı da, işletmenin uzun yıllar bu sektörde Milaslılara hizmet etmesi dileğinde bulunarak şunları söyledi:

“İnsanlarımız günlük hayatın telaşı içerisinde bazen sabah kahvaltısı başta olmak üzere bütün öğünleri atlayabiliyor. İş hayatı, günlük telaş, ekonomik sıkıntılar vb nedenlerle sadece atıştırarak, bir anlamda açlığını yatıştırmaya çalışıyor. Dolayısıyla sağlıksız beslenme ve ardından çeşitli sağlık sorunları baş gösteriyor.

Bu işletme, umarım hem insanlarımızın sağlıklı besleneceği, hem de küçük bir zaman dilimi de olsa güzel bir vakit geçirebileceği bir yer olur. Çünkü konsept buna göre düşünülmüş. Ben işletmemizin hayırlı-uğurlu olmasını, bol kazançlar elde etmesini diliyorum.”

Yapılan konuşmaların ardından işletmenin açılış kurdelası, davetliler tarafından kesildi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500