Advert
Advert
Advert

MYLASA SPOR KULÜBÜ MADALYA İLE DÖNDÜ…

MYLASA SPOR KULÜBÜ MADALYA İLE DÖNDÜ…
Bu içerik 1000 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Mylasa Spor Kulübü’nün bisiklet sporcuları, 9 Mayıs tarihinde Antalya Belek’te yapılan Uluslararası Bisiklet Federasyonu tarafından düzenlenen UCI GranFonda Yarışları’nda Milas’ı temsil ettiler. Antrenörleri Haki Güngör nezaretinde yarışlara katılan Mylasa Spor Kulübü’nün bisiklet sporcularından Alperen Özkan üçüncülük kürsüsüne çıkarak, yarışlardan madalya ile döndü.

Aynı turnuvada Milas adına yarışan diğer sporcularımızdan Berkay Esenkaya dördüncü, Eren Kaymakçı kategorisinde altıncı oldu.

Bisiklet yarışlarında Milas adına yarışan sporcularımızdan Ömer Faruk Özerten, müsabakalar sırasında yaşanan bir kazaya karışmasına rağmen müsabakadan çekilmeyerek yarışı tamamladı.

Antalya’da yapılan bisiklet yarışlarıyla ilgili olarak bir açıklama yapan Mylasa Spor Kulübü Antrenörü Haki Güngör, Mylasa Spor Kulübü’nün her sporcusunun Milas adına katıldığı her yarışmada başarılı olmak için mücadele ettiğini belirterek, Milas’ın adını duyurmak için gereken her çabayı harcadıklarını belirtti.

Sporcuları adına üzüldüğü tek noktanın, okul sporlarında sporcularının bisiklet yol yarışlarında il birincisi olmalarına rağmen 9-10 Mayıs tarihleri arasında Kastamonu da yapılan okul sporları yol yarışları bisiklet şampiyonasına Milas’tan hiçbir kurumun araç desteği vermemesi nedeniyle yarışlara katılamadıklarını söyleyerek üzüntüsünü dile getirdi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500