Advert
Advert
Advert

BAYRAM COŞKUSUNU YAŞADILAR…

BAYRAM COŞKUSUNU YAŞADILAR…
Bu içerik 442 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Liseler grubu basketbol şampiyonası sonrasında, ikinci spor etkinliği Hentbol da yapıldı.

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle Gençlik Haftası Kapsamında Milas Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından düzenlenen sportif yarışmalar devam ediyor.

15 Mayıs Salı günü Milas Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğünün hentbol yıldızları, Milas Şehir Stadyumu’nda birbirleriyle ve aileleriyle birlikte hentbol oynayarak, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramını kutladılar.

Hentbol Antrenörleri Tuğçe Handan Demirel ve Yeter Sezer nezaretinde, Milas Stadyumu’nda güzel bir gösteriye imza atan yıldız hentbolcularımız, önce kendi aralarında maç yaptılar, daha sonra ise hentbolcu sporcuların anneleri sahaya çıkarak top oynadılar. Hentbol maçlarının sonuncusunda ise bu kez sporcuların babaları sahada birbirleriyle mücadele ettiler.

Babalar hentbol müsabakasında Milas Gençlik Hizmetleri Müdürü Aşkın Binbir’de top oynayarak, sporcuların mutluluğuna destek verdi.

Oynanan müsabakalar sonrasında hentbol gösteri maçlarına katılan genç sporculara, annelerine ve babalarına madalyaları düzenlenen bir ödül töreni ile dağıtıldı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500