Advert
Advert
Advert

BAŞKAN TOKAT RAMAZAN AYI’NI KUTLADI…

BAŞKAN TOKAT RAMAZAN AYI’NI KUTLADI…
Bu içerik 582 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat Ramazan ayı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Ramazan ayının tüm insanlığa huzur ve mutluluk getirmesini dileyen Başkan Tokat mesajında şu ifadelere yer verdi; “Tüm İslam Alemi tarafından heyecan ve coşkuyla karşılanan Ramazan Ayı;  toplumsal yaşamımızda birlik, dayanışma, yardımlaşma duygularının egemen olduğu ve bu yönüyle birlik ve beraberliğimizin güçlenmesine büyük katkı sağladığı bir aydır.

Ramazan Ayı’nın yaydığı maneviyatın birlik, dayanışma, hoşgörü ve barış ortamına da katkı sağlayacağına inanıyor, Milas Belediyesi olarak halkımızın Ramazan Ayı'nı esenlikli bir biçimde geçirmesi için çalışmalar yürütüyoruz.

Kent merkezinde ve mahallelerimizde bulunan tüm camilerimizin iç ve dış bakımlarını tamamlayarak, kentimizin ibadethanelerinin Ramazan'a hazırlanmasına katkı sunduk. Ramazan ayı boyunca her yıl olduğu gibi bu yılda iftar yemeklerimize devam edeceğiz.

 Bu düşüncelerle; Mübarek Ramazan ayının ülkemizde, ilçemizde tüm İslam aleminde yarattığı birleştirici gücün, dünyada barışın ve huzurun hüküm sürdüğü günlerin başlangıcı olması en büyük arzumuzdur. Ramazan ayının hemşehrilerimize, İslam alemine ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini diliyorum”

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500