Advert
Advert
Advert

MERHUM ALPER ÖZLER HAYRINA İFTAR YEMEĞİ…

MERHUM ALPER ÖZLER HAYRINA İFTAR YEMEĞİ…
Bu içerik 11365 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

29 Nisan 2018 tarihinde geçirdiği elim bir kazada yaşamını yitiren ilçemizin genç müteahhitlerinden Alper Özler için arkadaşları tarafından yarın iftar yemeği verilecek…

Yarın Ramazan ayının ilk günü… Sabaha karşı sahura kalkan vatandaşlar ilk oruçlarını akşam saat 20.18’de açacak. Geçtiğimiz ay içerisinde Atatürk Bulvarı’nda yaya olarak geçirdiği trafik kazasında yaşamını yitirerek, ailesi ve sevenlerini yasa boğan ilçemizin genç müteahhitlerinden merhum Alper Özler için Ramazan ayının ilk günü arkadaşları ve sevenlerince iftar yemeği programı düzenlenecek.

Özler’in arkadaşları ve sevenleri tarafından sosyal medya hesaplarından yapılan duyuruda Merhum Alper Özler’in hayrına 16 Mayıs 2018 Çarşamba günü yani yarın, Kapalı Pazar yerinde gerçekleşecek olan iftar yemeğine tüm Milaslılar davet edildi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Kamil güzel     0000-00-00 Allah gani gani rahmet eylesin mekanı cennet olsun , yapılan dua ve hayırlar kabul olsun inşallah
Orhan güleşce     0000-00-00 Alperimin mekanı cennet olsun çok sevecen hayat dolu alperim kaderin önüne geçemedi.yakınları ve sevenlerine başsağlığı diliyorum.
Mehmet Z. Aksoy     0000-00-00 Allah Rahmet Eylesin.
ÖZLER AİLESİ     0000-00-00 Evladımızın acısını paylaşan Milaslı dostlarımıza ve iftar yemeğini organize eden arkadaşlarına teşekkür ediyor hayırlı ramazanlar diliyoruz.
Ömer uyanık     0000-00-00 Hz. Allah CC rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşaallah