Advert
Advert
Advert

ŞAMPİYONSUZ TURNUVADA, SON KARAR AÇIKLANDI…

ŞAMPİYONSUZ TURNUVADA, SON KARAR AÇIKLANDI…
Bu içerik 2122 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Beş yıl aradan sonra tekrar Ekinambarı Mahalle Muhtarlığı’nın düzenlediği Milas Mahallelerarası Çim Saha Futbol Turnuvası’nın şampiyonu belli olmadı.

Mart ayı içinde başlanan ve 12 köy takımının mücadele ettikleri futbol turnuvasının 29 Nisan Pazar günü yapılan şampiyonluk maçı müsabakanın 60. Dakikasında, Meşelik ve Akyol futbolcuları arasında başlayan gerginlikler sonrasında müsabaka yarıda kalmıştı.

Komite Kararını Açıkladı…

Milas Ekinambarı Futbol Komitesi, turnuvanın şampiyonluk maçı ile ilgili kararını açıklayarak, müsabakanın şampiyonu olmadığını duyurdu.

Komitesi Başkanı Mehmet yaptığı açıklamada, turnuva şampiyonluk maçının tekrarının olmayacağını söyledi.

Şampiyonluk müsabakasında, futbolcuları olaylara karışan Meşelik ve Akyol Futbol Takımları’nın ikisinin de turnuva ile ilgilerinin kesildiğini vurgulayan Komite Başkanı Mehmet Yiğit, 19 Mayıs Gençlik Haftası nedeniyle 16 Mayıs Çarşamba günü saat 12’de Milas Stadyumu’nda, Milas Kaymakamlığı ile Milas Gençlik ve Spor Müdürlüğü etkinliği olan “Şampiyonlar Karşılaşıyor” gösteri maçı sonrasında, Ekinambarı Futbol Turnuvası’nın da ödüllerinin dağıtılacağını söyledi.

Şampiyonlar Karşılaşıyor…

Sanayispor/Köygücü-Gençlikspor

Milas Kaymakamlığı ve İlçe Gençlik Hizmetleri Spor Müdürlüğü tarafından, Gençlik Haftası dolayısıyla organize edilen ‘Şampiyonlar Karşılaşıyor’ futbol müsabakasında, 16 Mayıs Çarşamba günü saat 12’de Milas Stadyumu’nda sahaya; Milas Arena Kaymakamlık Futbol Turnuvası şampiyonu Sanayispor ile Ekinambarı Kaymakamlık Futbol Turnuvası üçüncüleri Köygücü- Gençlikspor karma futbol takımı karşı karşıya gelecekler.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500