Advert
Advert
Advert

SÜPER DADIM’DAN ANNELER GÜNÜ ETKİNLİĞİ…

SÜPER DADIM’DAN ANNELER GÜNÜ ETKİNLİĞİ…
Bu içerik 1474 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Özel Milas Anaokulu (Süper Dadım), ‘Anneler Günü’ne özel, okulda eğitim gören öğrencilerinin velilerine bir akşam yemeği verdi. Gecede, çocuklar anneleriyle dans ederken, çocuklardan bir ‘İzmir Marşı’ sürprizi geldi.

Her yıl Mayıs ayının ikinci Pazar gününde kutlanan Anneler Günü dolayısıyla Özel Milas Anaokulu (Süper Dadım), öğrenci velilerine bir akşam yemeği vererek annelerin, Anneler Günü kutladı.

Mylasa 48 adlı işletmede gerçekleşen etkinlikte, okulun İngilizce Öğretmeni Ayşenur Karadayı tarafından ‘Hoş geldiniz’ denildikten sonra mikrofona, okulun kurucu müdürü Nazlı Yıldız geldi.  Yıldız da, Anneler Günü nedeniyle, okulda eğitim gören öğrencilerin özellikle anneleriyle bir araya gelerek, bu özel günde birlikte olmayı amaçladığını belirterek, salondaki anneler başta olmak üzere tüm annelerin, Anneler Günü kutladı.

Canlı müzik eşliğinde devam eden gecede, bütün çocukları sahneye davet eden müzisyenler, onlarla birlikte çocuk şarkıları seslendirdi. Sonrasında anne ve babalarıyla dans eden çocuklar, beklenmedik bir anda hep bir ağızdan İzmir Marşı’nı söylediler.

Çocuklar ebeveynlerinden alkış alırken gece, canlı müzik eşliğinde eğlenceli bir şekilde devam etti.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500