Advert
Advert
Advert

MİLAS GENÇLİK SPOR KULÜBÜ’NDEN RENKLİ GECE…

MİLAS GENÇLİK SPOR KULÜBÜ’NDEN RENKLİ GECE…
Bu içerik 814 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

İlçemizde, 7 branşta faaliyet gösteren Milas Gençlik Spor Kulübü, şampiyonluk yemeği adı altında bir gece düzenleyerek, elde edilen başarıları kamuoyu ile paylaştı. Kulüp Başkanı Ersin Köksal, “Kulübümüzün hedeflerine ulaşmasına adına yönetim kurulu olarak biz bu kulüp ve gelecek nesiller için ne yapabiliriz diye gece-gündüz çalışıyoruz” dedi.

Mylasa 48 adlı Restaurant’ta düzenlenen geceye; Milas Belediye Başkan Vekili Faik Karagöz, CHP Muğla Milletvekili Aday Adayı Fevzi Topuz ve Suat Özcan, İYİ Parti Muğla Milletvekili Aday Adayı Sibel Metin, AKP Milas İlçe Başkanı Fahri Acar, MHP Milas İlçe Başkanı Sinan Yılmaz, İYİ parti Milas İlçe Başkanı Mehmet Çayırlı, ilçemizdeki spor kulüplerinin başkan ve yöneticileri, Oda ve derneklerin başkan ve yöneticileri, siyasi partilerin ilçe yönetim kurulu üyeleri, sporcular ve sporcuların aileleri katıldı.

Gecenin açılış konuşmasını yapan Milas Gençlik Spor Kulübü Başkanı Ersin Köksal, 600 sporcu ile 7 branşta faaliyet gösterdiklerini söyledi. Başkan Köksal konuşmasını şöyle sürdürdü:

“Öncelik ile bu geceye katkı sağlayan, kulübümüz ile büyük bir dayanışma örneği gösteren siyasi parti başkanları ve yönetim kurulu üyelerine, Oda ve derneklerimizin başkan yöneticilerine,  spor kulüplerimizin değerli yöneticilerine, mahalle muhtarlarımıza, kulübün başarısı için ter döken teknik kadromuza, sporcularımıza ve ailelerine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Milas Gençlik Spor Kulübü yönetim kurulu olarak, kulübümüzün hedeflerine ulaşması adına gece-gündüz demeden kulüp için, gelecek nesiller için ne yapabiliriz diyor, çalışmalarımıza ortak bir kararla yön veriyoruz. Bu anlamda, bu geceye katkı sağlayan herkese Milas Gençlik Spor Kulübü olarak şükranlarımızı sunuyoruz. Hepinizi ayakta alkışlıyoruz.

Milas Gençlik Spor Kulübü’nün; Futbol, Taekwondo,  Kickboks, Muaytahi, İzcilik, Judo, Badminton  gibi 7 branşta 600 aktif lisanslı sporcusu ile Türk Gençliğine, Milas Gençliğine ne kadar yatırım yaptığı ortadadır. Yeni hedeflere hep birlikte ulaşacağız. Burada bulunan kıymetli siyasi parti ve oda başkanlarımızın desteğini bekliyoruz.

Kulübümüze her zaman destek olan Belediye Başkanımız ve ekibine de teşekkür ediyoruz. Masa üzerlerine kulübümüzün faaliyetlerini ve başarılarını gösteren notları bıraktık.

Kickboks okullar arası müsabakalarda İlginur Kuzyaka Türkiye 3’ncüsü olmuştur.

Türkiye Kickboks şampiyonasında Berkant Aşıcı, Mert Kaya Dalkıran ve Nasibe Betül Tüysüz Türkiye 3’ncüsü olmuştur. Kendilerini ve bu sporcuları yetiştiren milli takımımızın da antrenörlüğünü yapan Kamil Meşeci’ye ve ekibine teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz. Futbolda 8 yıllık stratejik bir plan yaptık. Bu yıl 2’nci yılımızı bitirdik. 12 yaşında aldığımız çocuklar 8 yıl sonra 20 yaşında olacaklar…

11 yaş grubunda ve 13 yaş grubunda çocuklarımız muazzam bir başarı örneği sergilemektedirler. U13 takımımız 59 gol attı ve 2 gol yedi, U11 takımımız 78 gol atıp 1 gol yiyerek namaglup şampiyonluğa koşmaktadır.

U15 takımımız grubunu namaglup şampiyon bitirmiştir.

U12’ler 2’nci olmuş, U14’ler play off oynamıştır. Amatör takımımız şampiyon olarak birinci amatöre çıkmıştır. Bu başarıları yakalamak için gece-gündüz çalışan, her yönetim kurulu toplantısına katılan değerli yönetim kurulu arkadaşlarımı sizlerle tanıştırmak istiyorum” diyerek, yönetim kurulu üyelerini sahneye davet etti.

Yönetim kurulu üyelerinin ardından tüm branşlardaki sporcuları ve geceye katılan siyasi parti, oda ver derneklerin yöneticilerini de davet eden kulüp başkanı Ersin Köksal, Milas Belediye Başkan Vekili Faik Karagöz’ü de davet ederek, mikrofonu Başkan Vekili Karagöz’e bıraktı.

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ın şehir dışında olduğunu belirterek konuşmasına başlayan Karagöz; “Milas Belediyesi olarak bugüne kadar, ilçemizdeki tüm amatör spor kulüplerine, bütçe imkânları doğrultusunda katkıda bulunduk, bulunmaya da devam edeceğiz. Çünkü çocuklarımızın, gençlerimizin geleceğimiz olduğu bilincini taşıyor, dolayısıyla da onları önemsiyoruz. Kulüp çatısı altında elde edilen başarılardan dolayı başta kulüp yöneticileri olmak üzere teknik kadro ve sporcuları kutluyorum.”

Yapılan konuşmaların ardından gece, canlı müzik eşliğinde devam ederken, kulübe katkı sağlamak için davetlilere çekiliş ürünü olarak çikolata satışı yapıldı. Yapılan çekilişte ise şanslı numaralara; bir çeyrek, bir yarım, bir de tam cumhuriyet altını verildi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500