Advert
Advert
Advert

TARİŞ SATIŞ YERİ AÇMALI…

TARİŞ SATIŞ YERİ AÇMALI…
Bu içerik 1550 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, TARİŞ'e, Bodrum karayolu kenarında modern bir satış yeri yapılmasını önerdi. Özer "Milas zeytinyağımızın tanıtımını yapıyoruz. Tanıtımını yaptığımız yağımızı tüketiciye ulaştırmak için mutlaka karayolu kenarında modern bir satış yeri yapmamız gerekir" dedi.

TARİŞ 153 No'lu Milas Zeytin ve  Zeytinyağı Tarım Satış Kooperatifi Yönetimi, bir süre önce seçimlerini yapan Milas Ticaret ve Sanayi Odasına kutlama ziyaretinde bulundu. Kooperatif Başkanı Kamil Gül, Kooperatif Asbaşkanı Mustafa Yaşar Yılmaz, Yönetim Kurulu Üyeleri Abdurrahman Ateşoğulları ve Osman İlhan, Birlik Delegeleri Mehmet Dursun Ertuğrul, Suat Özcan Kayrak, Hüseyin Sami Yaşar ve Hüseyin İnpınar'dan oluşan TARİŞ heyeti MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer'e yeni dönemde başarılar dilediler. MİTSO'nun Milas zeytinyağının kalitesinin yükseltilmesi ve tanıtımının yapılması için yaptığı çalışmalara teşekkür eden TARİŞ heyeti bu desteğin devam etmesini istedi.

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer de TARİŞ yöneticilerine teşekkür ederek "Biz Milas zeytin ve zeytinyağının kalitesinin yükseltilmesini, markalaşmasını ve tanıtılmasını istiyoruz. Bunun için çaba gösteriyoruz. MİTSO'nun coğrafi işaret almış olması zeytinyağımızın pazar değerini arttırdı. Daha gidecek yolumuz çok. Artık Milas'ta kaliteli zeytinyağı üretiliyor fakat bunu tüketiciyle buluşturmamız lazım. Bunun için de mutlaka Bodrum karayolu kenarında modern bir satış yeri açmak gerekiyor. TARİŞ bunu yapabilir. TARİŞ, Bodrum karayolu kenarında modern bir satış yerini en kısa sürede açmalı. Biz de destek olalım; bir an önce böyle bir satış yeri açalım. Bodrum'a bu yıl gelecek milyonlarca insan var; bu insanların Milas zeytinyağına en kolay şekilde ulaşmasını sağlayalım" dedi.

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer'in Bodrum karayolu kenarında satış yeri açılması önerisini olumlu karşılayan TARİŞ Kooperatif Başkanı Kamil Gül, bunun için uygun bir yer araştıracaklarını söyleyerek "Biz size ve sizin şahsınızda MİTSO'ya zeytin ve zeytinyağımızın tanıtımı için gösterdiğiniz çaba ve yaptığınız çalışmalar için çok teşekkür ediyoruz" dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500