Advert
Advert
Advert

MİLAS'TA YENİ FUARLAR İÇİN...

MİLAS'TA YENİ FUARLAR İÇİN...
Bu içerik 569 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas'ta yapımı düşünülen yeni fuar alanında, özellikle yaz döneminde Bodrum ve yöresinde olan İstanbullu işadamlarına hitap edecek fuarların da açılması tasarlanıyor. MİTSO'yu ziyaret eden Avrasya Fuar Yapımcıları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Erdoğan, Milas'taki fuarları çeşitlendirmek istediklerini anlattı.

Milas'ta yapılmakta olan Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı ile Yapı, Peyzaj ve Dekorasyon Fuarlarının da organizatör firma yetkilisi olan Avrasya Fuar Yapımcıları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Erdoğan ile Expolink Fuarcılık Firması Yönetim Kurulu Üyesi Sevgi Gök; Milas Ticaret ve Sanayi Odası'nı ziyaret ettiler. MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer'i yeniden seçilmesi nedeniyle kutlayan ve yeni dönem için başarılar dileyen Zeki Erdoğan, Milas'ta yapılması düşünülen yeni fuar alanına uygulanabilecek projeler ve yeni fuarlar hakkında MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer ile görüş alışverişinde bulundu. Erdoğan,  gelecek yıl düzenlenecek Milas Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı'nın 10'uncu fuar olması nedeniyle özel etkinlikler düzenlemeyi planladıklarını da belirtti. Zeki Erdoğan Milas'taki fuarları çeşitlendirmek istediklerini de belirterek  "Milas'ta, Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarı'nın artık tuttu. Yapı Dekorasyon ve Peyzaj Fuarı'nın da iki yıl içinde kalıcı hale geldi. Milas, fuarlar için çok önemli. Tek eksiğimiz, yeterli bir modern fuar alanı. Bu konuda sürdürülen çalışmalar bir an önce biterse, Milas'ta daha pek çok fuar düzenlenebilir. Türkiye'nin önde gelen işadamları kış aylarında genellikle İstanbul'dalar. Yaz aylarında ise Bodrum'dalar. Bodrum'a gelen İstanbullu işadamlarına hitap edecek daha pek çok fuarlar düzenleyebiliriz. Milas, fuarcılık için çok uygun bir yer" dedi.

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer de ziyaretleri nedeniyle Zeki Erdoğan ve Sevgi Gök'e teşekkür ederek "Yeni fuar alanı için Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Sayın Ahmet Eşref Fakıbaba Milas'ı ziyaretinde, fuar alanı konusunda yardımcı olacağının sözünü vermişti. Biz de bu söz üzerine çalışmalarımızı yoğunlaştırdık. En kısa sürede konuyu Sayın Bakanın onayına sunmak istiyoruz" dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500