Advert
Advert
Advert

BÜYÜK BAYANLAR TÜRKİYE İKİNCİSİ OLDU…

BÜYÜK BAYANLAR TÜRKİYE İKİNCİSİ OLDU…
Bu içerik 746 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Gençlik Merkezi Müdürlüğü’nde çalışmalarını sürdüren Gülçin Balık,  takım halinde Türkiye Okçuluk Federasyonu tarafından Antalya’da düzenlenen 2018 Gençlik Kupası’nda Büyük Bayanlar Türkiye İkincisi oldu.

Yakalanan bu başarı dolayısıyla Milas Gençlik Merkezi Müdürlüğü’nden açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada;

“Milas Gençlik Merkezi Müdürlüğü olarak gençlerimizin isteklerini karşılamada onların ilgi duyduğu alanlarda destek vermeye devam ediyoruz. 2017 – 2018 Eğitim – Öğretim yılının başlangıcından itibaren çalışma alanı konusunda daha rahat bir yer arayan Gülçin Balık’a gençlik merkezimizin kapısın açarak okçuluk faaliyetini gençlik merkezimizde gerçekleştirmesini sağladık.

Yapılan düzenli antrenman ve faydalı çalışmalar meyvesini verdi. Türkiye Okçuluk Federasyonu tarafından Antalya’da düzenlenen 75 kulüpten 631 sporcunun katıldığı 2018 Gençlik Kupası’nda Gülçin Balık ve takım arkadaşları Songül ve Sevda ile birlikte takım halinde Büyük Bayanlar Türkiye 2. (İkincisi) olarak bizleri gururlandırmıştır. Gülçin ve arkadaşları bu başarı ile Milli Takım seçmeleri barajına kalarak bu yaz gerçekleştirilecek Avrupa Kupasına gitmek için büyük bir avantaj yakaladılar.

İlçemizde ki okçuluk başarısının artması ile daha çok gencimizi bu sporla tanıştırmak ve yeteneklerini keşfetmek için; her yıl 15 – 19 Mayıs tarihlerinde düzenlenen Gençlik Haftası’nda Milas Gençlik Merkezi Müdürlüğü olarak 16 Mayıs 2018 Çarşamba günü 15.00-20.00 saatleri arasında Gençlik Haftası Panayır Alanı kurarak hem okçuluk hem de diğer spor branşlarının tanıtımı ve faaliyetleri gerçekleştirilecek” denildi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500