Advert
Advert
Advert

GENÇLİKSPOR, ŞAMPİYONLUĞUNU KUTLUYOR…

GENÇLİKSPOR, ŞAMPİYONLUĞUNU KUTLUYOR…
Bu içerik 660 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Kulüp Başkanlığını Ersin Köksal’ın yaptığı Milas Gençlikspor Kulübü, 2018-2019 spor sezonunda, İkinci Amatör Küme Ligi’nden Birinci Amatör Küme Ligi’ne yükselişini taraftarları, sporcuları ve sporcu aileleri ile birlikte 9 Mayıs Çarşamba günü Mylasa 48 isimli resturantta kutlayacak.

Milas Gençlikspor Kulübü Yöneticilerinden Şafak Kaya’ya ait Mylasa 48’de bir araya gelecek olan Milas Gençlikspor Kulübü yönetimi, sporcuları ve taraftarları bu anlamlı günde şampiyonluk sevincini doyasıya yaşayacaklar.

Antrenörlüğünü Ali Akın Çilek yaptığı Milas Gençlikspor Kulübü futbol takımı, Muğla İkinci Amatör Küme Ligi’nde sezon sonunda şampiyonluk ipini göğüsleyerek, tüm taraftarlarını sevindirmişti.

2019-2020 spor sezonunda Muğla Amatör Küme Ligi’nde Birinci Amatör Küme’de yine şampiyonluk mücadelesi için sahaya çıkacak olan Milas Gençlikspor Kulübü’nün alt yapısında birbirinden yetenekli yıldız futbolcular, geleceğin birer başarılı sporcuları olmak için antrenörleri nezaretinde çalışmalarını sürdürüyorlar.

Geceye Davet Etti…

Milas Gençlikspor Kulübü Başkanı Ersin Köksal, Milaslı tüm taraftarları ve futbolseverleri 9 Mayıs Çarşamba günü Mylasa 48’de yapılacak olan şampiyonluk yemeğine davet ederek; “şampiyonluk sevincini hep birlikte yaşayalım” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500