Advert
Advert
Advert

İYİ PARTİ ADAY ADAYI SİBEL METİN’E YOĞUN İLGİ…

İYİ PARTİ ADAY ADAYI SİBEL METİN’E YOĞUN İLGİ…
Bu içerik 4574 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

İYİ Parti Muğla Milletvekili Aday Adayı Sibel Metin, ilçemizde düzenlenen boğa güreşlerini izlemek için Milas Arena’ya geldi… Arena’ya giren Metin, vatandaşlar tarafından yoğun tezahürat ve ilgi ile karşılandı… Bazı güreşseverler ise Milletvekili Aday Adayı Sibel Metin’e ‘Hoş geldin Hanım Ağa’ diye tezahüratta bulundu…

Milas’ta geçtiğimiz aylarda Ören Mahallesi’nde düzenlenen boğa güreşleri bu kez, ilçe merkezinde Milas Arena’da yapıldı. İlk kez ilçe merkezinde düzenlenen güreşlerde yurdun dört bir tarafından katılan şampiyon boğalar, birbirleriyle kıyasıya mücadele ettiler.

Güreşseverlerin büyük bir keyifle izlediği güreşlere, halkın yanı sıra siyasilerde yoğun bir ilgi gösterdi. İşte o siyasilerden biri de, 24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan 27’nci Dönem Milletvekili Genel Seçimlerine İYİ Parti Muğla Aday Adayı olarak katılan, Sibel Metin oldu.

Bir grup İYİ Parti Milas İlçe Yönetim Kurulu Üyesi ile birlikte Arena’ya gelen Metin’in ismi, cazgır tarafından anons edildiğinde Arena’daki güreşseverler de önce alkışlarla, ardından da tezahüratlarla aday adayına ‘hoş geldiniz’ dediler.

Arena’daki güreşseverleri selamlayan Aday Adayı Metin, kendilerine ayrılan bölüme, vatandaşların uzun süre tezahüratta bulunması nedeniyle oturamadı. Bazı vatandaşlar ise İYİ Parti Muğla Milletvekili Aday Adayı Sibel Metin’e, ‘Hanım Ağa’ diye tezahürat etti.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ALİ     2018-05-07 ss
ALİ     2018-05-07 BAYA BELLİ OLUYOR İLGİDEN ALAKADAN :D