Advert
Advert
Advert

GRUP MAÇLARI DEVAM EDİYOR…

GRUP MAÇLARI DEVAM EDİYOR…
Bu içerik 303 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Milli Eğitim Müdürlüğü Spor Komitesi tarafından düzenlenen, Gençlik Haftası Liselerarası Voleybol Turnuvası’nın geçen hafta içinde başlayan grup karşılaşmaları, ikinci hafta müsabakalarıyla sürüyor.

Beden eğitimi öğretmenlerinin hakemliğini üstlendiği voleybol karşılaşmalarına erkelerde 7, kızlarda 9 lise takımı katılıyor.

Turnuva Maç Sonuçları:

Kızlar Kategorisi:

Sağlık Meslek Lisesi:2 - Sınav Lisesi:0

Özge Koleji:0 - Atatürk Mesleki Teknik Anadolu Lisesi:2

Fen Lisesi:0 - Anadolu Lisesi:2

Sağlık Meslek Lisesi:2 - Dr Mete Ersoy Anadolu Lisesi:0

Dr Mete Ersoy Anadolu Lisesi:1 - Cumhuriyet Anadolu Lisesi:2

Selimiye Timuçin Biliktan Lisesi:0 - Sağlık Meslek Lisesi:2

Özge Koleji:2 - Fen Lisesi:0

Cumhuriyet Anadolu Lisesi:2 - Selimiye Timuçin Biliktan Lisesi:0

Erkekler Kategorisi:

Anadolu Lisesi:0 - Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi:2

Cumhuriyet Anadolu Lisesi:0 - Milas Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi:2

Müsabaka programı:

7 Mayıs Pazartesi

Kızlar Kategorisi

Saat 09.00 Cumhuriyet Anadolu Lisesi- Sağlık Meslek Lisesi

Saat10.30 Sınav Lisesi-Selimiye Timuçin Biliktan Lisesi

Saat 12.00 Fen Lisesi-Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Erkekler Kategorisi

Saat 13.30 İmam Hatip Lisesi-Atatürk Mesleki Teknik Anadolu Lisesi

Saat 15.00 Sağlık Meslek Lisesi-Milas Mesleki Teknik Anadolu Lisesi

8 Mayıs Salı

Kızlar Kategorisi

Saat 09.00 Cumhuriyet Anadolu Lisesi- Sınav lisesi

Saat 10.30 Selimiye Timuçin Biliktan Lisesi-Dr Mete Ersoy Anadolu Lisesi

Erkekler Kategorisi

Saat 12.00 Cumhuriyet Anadolu Lisesi-Dr Mete Ersoy Anadolu Lisesi

9 Mayıs Çarşamba

Kızlar Kategorisi

Saat 09.00 Anadolu Lisesi- Özge Koleji

Saat 10.30 Sınav Lisesi- Dr Mete Ersoy Anadolu Lisesi

Erkekler Kategorisi

Saat 12.00 Sağlık Meslek Lisesi- Dr Mete Ersoy Anadolu Lisesi

Saat 13.00 Anadolu Lisesi- İmam Hatip Lisesi

10 Mayıs Perşembe

Kızlar Kategorisi Eleme Maçları:

Saat 09.00 A1-B2

Saat 11.00 B1-A2

Erkekler Kategorisi Eleme Maçları:

Saat 13.00 A1-B2

Saat 13.00 B1-A2

11 Mayıs Cuma

Saat 09.00 Kızlar Üçüncülük Maçı

Saat 11.00 Erkekler Üçüncülük Maçı

17 Mayıs Perşembe

Saat 09.00 Kızlar Şampiyonluk Maçı

Saat 11.00 Erkekler Şampiyonluk Maçı

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500