Advert
Advert
Advert

‘KABAKLAR İNŞAAT MARKET’ YENİ YERİNDE…

‘KABAKLAR İNŞAAT MARKET’ YENİ YERİNDE…
Bu içerik 1251 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

İlçemizde yıllardır hizmet veren ‘Kabaklar İnşaat Market’ 23 Nisan Bulvarı, Pomelon AVM karşısında yer alan yeni showroomlarında görkemli bir açılış ile Milaslıların hizmetine başladı…

1970’li yıllarda Milas’ın önde gelen isimlerinden Muzaffer Kabak tarafından kurulan ve daha sonra oğulları Zafer ve Murat Kabak tarafından devir alınarak vatandaşların hizmetine sunulan ‘Kabaklar İnşaat Market’in açılış törenine; Milas Kaymakamı Eren Arslan, Milas Belediye Başkan Yardımcıları Zeynep Mat ve Faik Karagöz, Milas Emniyet Müdürü Turgay Ava, Milas Jandarma Komutanı Binbaşı Hayrettin Fidan, Ege Seramik Genel Müdürü Göksen Yedigüller ve vatandaşlar katıldı.

İşletmenin açılış konuşmasını yapan Zafer Kabak katılımcılara hoş geldiniz diyerek, “Kısa bir süre önce ilçemizin tanınmış muhasebecilerinden Ömer Özler’in oğlu müteahhit Alper’in ölüm haberiyle büyük üzüntü yaşadık. Elim bir kaza sonucu aramızdan ayrılan Alper kardeşimize Allah’tan rahmet, sevenlerine ve yakınlarına başsağlığı diliyorum. Bünyemizde Ege Seramik ve Vitra gibi birçok büyük markayla vatandaşlarımıza vitrifiye, armatür, küvet, kabin sistemleri, banyo dolabı ve inşaat bünyesinde yer alan birçok aksesuarları vatandaşlarımızın hizmetine sunduk yeni mağazamız ilçemize hayırlı uğurlu olmasını temenni ederim” derken, Ege Seramik Genel Müdürü Göksen Yedigüller de kısa bir konuşma yaptı.

Yedigüller’in ardından kürsüye gelen Milas Belediye Başkan Yardımcısı Faik Karagöz işletmenin yeni yerinde tüm vatandaşlarımıza hayırlı olmasını dilerken, son konuşmacı olarak Milas Kaymakamı Eren Arslan ise işletmenin Kabaklar ailesine bol kazanç ve bereket getirmesini diledi.

Yapılan konuşmaların ardından işletmenin açılış kurdelesi katılımcılar tarafından kesilerek, mağazadaki ürünlerin incelemesiyle son buldu.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500