Advert
Advert
Advert

ÖZEL ÖĞRENCİLERDEN, BAŞKAN TOKAT’A ZİYARET…

ÖZEL ÖĞRENCİLERDEN, BAŞKAN TOKAT’A ZİYARET…
Bu içerik 553 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Remzi Ozan Mehmet Kadıoğlu Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi örencileri, Başkan Tokat’ı makamında ziyaret etti.

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı, müdür ve öğretmenleri ile birlikte ziyaret eden özel öğrenciler, kendi yaptıkları saksı ve çiçeği hediye ettiler.

Özel öğrenciler ziyaret esnasından Başkan Tokat’tan okullarına halı saha yapılmasını istediler.

Okullarının Menteş Mahallesi’nde olduğunu belirten Okul Müdürü Muhammet Mercan; “5 yıllık bir okuluz. İlk mezunlarımızı geçtiğimiz yıl verdik. Şu an için okulumuzda 50 öğrencimiz, 20 öğretmenimiz ve 10 da yardımcı personelimiz mevcut. Eğitimlerimizde spor çok önemli yer tutuyor. Geçtiğimiz günlerde öğrencilerimiz Muğla’yı temsilen Karaman’da düzenlenen masa tenisi turnuvasına katıldılar. Futbola da meraklı öğrencilerimiz var. Şu an öğrencilerimiz beton zemin üzerinde futbol oynuyorlar, bu da kendileri açısından tehlike arz ediyor. Okulumuzda halı saha yapmaya müsait alan bulunuyor, sizden ricamız bir saha yapılması” dedi.

Eğitim ve öğretim kurumlarına her anlamda destek verdiklerini belirten Başkan Tokat; “Park ve Bahçeler Müdürlüğümüz okulunuzda gerekli incelemeleri yapıp bir maliyet çıkartacaklar. Bunun sonucunda gerekli çalışmaları başlatacağız” dedi.

Mercan ayrıca, Başkan Tokat’ı 15 Mayıs tarihinde Pomelon Alış Veriş Merkezi’nde özel öğrencilerin yaptığı eserlerin sergileneceği resim sergisine de davet etti.

Ziyaret, hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından sona erdi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500