Advert
Advert
Advert

AKŞENER İÇİN ‘100 BİN’ İMZA KAMPANYASI BAŞLIYOR…

AKŞENER İÇİN ‘100 BİN’ İMZA KAMPANYASI BAŞLIYOR…
Bu içerik 895 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

İYİ Parti Milas İlçe Başkanlığı, 24 Haziran’da yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimlerine aday olan Genel Başkan Meral Akşener için 100 bin imza kampanyasının 4 Mayıs 2018 Cuma günü başlayacağını duyurdu…

İYİ Parti Milas İlçe Başkanı Mehmet Çayırlı, Muğla İl Başkanlığı tarafından yapılan açıklama ile Genel Başkan Meral Akşener’in cumhurbaşkanlığı adaylığı için 100 bin imza kampanyasının, 4 Mayıs 2018 Cuma günü başlayacağını söyledi.

İYİ Parti Milas İlçe Başkanı Mehmet Çayırlı, konuya ilişkin yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“24 Haziran genel seçimlerinde Cumhurbaşkanlığı adaylığı için Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in aday olabilmesi adına gerekli olan 100 bin imza için Muğla merkez ve tüm ilçelerinde imza seferberliğini 4 Mayıs Cuma günü başlatıyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener için 4 Mayıs 2018 Cuma günü Muğla merkez ve tüm ilçelerin İlçe Seçim Kurulu’nda 100 bin imza toplanması için ilk adımı atmış bulunacağız.

Seçmenlerimizin, Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener için toplanacak imza için, nüfus cüzdanı ile içe seçim kuruluna gitmeleri yeterli olacaktır. Öte yandan 18 yaşına girmiş her gencimiz de nüfusa kayıtlı olduğu yerin ilçe seçim kuruluna gitmek suretiyle de kampanyaya katılabilirler.

Tüm hemşehrilerimizin ‘tek adam’ rejimine, bu kötü gidişata ‘dur’ demek için imza vereceklerine gönülden inanıyor ve onlara güveniyoruz.

İlçemizde de 4-9 Mayıs tarihleri arasında sabah 08.00, akşam 20.00 saatleri arasında imza verme işlemi devam ederken, yarın saat 10’da İYİ Parti mensupları olarak Milas İlçe Seçim Kurulu Başkanlığı önünde toplu imza kampanyamızı başlatıyoruz.

Cumhuriyet değerlerini benimsemiş, demokrasiden ödün vermeyen parlamenter sistemin tekrar geri gelmesi için olmazsa olmazımız, Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener Hanımefendinin Cumhurbaşkanı olmasıdır.

Tüm hemşehrilerimize çağrımız, ‘Artık yeter diyorsan’, ‘millet olarak benim de sözüm geçsin diyorsan’  TEK ADAMIN REJİMİ BAŞKANLIĞI İSTEMİYORUM imza kampanyamıza katılmaya davet ediyoruz.”

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500