Advert
Advert
Advert

KURUCU GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI AV. GÜRSEL İNCE OLDU…

KURUCU GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI AV. GÜRSEL İNCE OLDU…
Bu içerik 1346 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

İYİ Parti Milas İlçe Kurucu Gençlik Kolları Başkanlığı’na, ilçe teşkilatının önerisiyle Muğla İl Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından Avukat Gürsel İnce atandı...

2018 yılı Şubat ayında yapılan ilk olağan genel kurulu ardından Mehmet Çayırlı başkanlığında oluşan İYİ Parti Milas İlçe Teşkilatı’nda gençlik kolları oluşturulması için başlatılan çalışma tamamlandı. İlçe Yönetim Kurulu’nun önerisiyle Avukat Gürsel İnce, Muğla İl Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından Kurucu İlçe Gençlik Kolları Başkanı olarak atandı.

İYİ parti Milas İlçe Başkanı Mehmet Çayırlı, konuya ilişkin yaptığı açıklamada, parti tüzüğü gereği kadın kolları oluşturulmayacağını, ana kademe ile birlikte sadece gençlik kollarının yapılandırılacağını belirterek; “İlçe yönetim kurulu olarak Avukat Gürsel İnce arkadaşımızın kurucu ilçe gençlik kolları başkanı olmasını, İl Gençlik Kolları Başkanlığımıza önerdik ve teklifimiz kabul görerek, Gürsel İnce arkadaşımızın görevlendirilmesi yapıldı. Kendisine, görevin tebliğ edilmesiyle birlikte ilçe teşkilatımız bünyesinde gençlik kolları yönetimi oluşturulması için çalışmalar da başlatıldı. Kurucu İlçe Gençlik Kolları Başkanı olarak atanan Avukat Gürsel İnce arkadaşımızı yeni görevinden dolayı kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500