Advert
Advert
Advert

23 NİSAN MİNİ VOLEYBOL ŞENLİĞİ SONA ERDİ…

23 NİSAN MİNİ VOLEYBOL ŞENLİĞİ SONA ERDİ…
Bu içerik 836 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Muğla Büyük Şehir Belediyesi tarafından Milas Atatürk Spor Kompleksi’nde, 28 Nisan Cumartesi günü düzenlenen, 23 Nisan Mini Voleybol Şenliği müsabakaları oldukça keyifli ve eğlenceli geçti.

Turnuvaya Muğla Büyükşehir Voleybol Takımı, Milas Belediyesi Voleybol Takımı, Fethiye Voleybol Takımı, Armutalan Voleybol Takımı, Bodrum İhtisasspor Voleybol Takımı, Dalaman Voleybol Takımı ve Milas Özge Koleji Voleybol Takımları katıldılar.

28 Nisan Cumartesi günü başlayan voleybol maçları sonrasında, kız ve erkekler de dereceye giren takımlara ödülleri verildi. Turnuvada kızlar kategorisinde birinci Dalaman Belediyespor, ikinci Muğla Büyükşehir Belediyespor, üçüncü Armutalan Belediyespor oldular. Erkekler kategorisinde ise birinci Fethiyespor A Takımı, ikinci Fethiye B Takımı ve üçüncü de Milas Belediyespor Takımı oldu.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından, Milas Atatürk Spor Kompleksi’nde düzenlenen 23 Nisan Mini Voleybol Turnuvası’nda dereceye giren takımların ödüllerini, Muğla Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Dairesi Şube Müdürü İbrahim Cumhur Sirkeci verdi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500