Advert
Advert
Advert

BİR İSTİFA DA CHP MİLAS İLÇE BAŞKANLIĞI’NDAN GELİYOR…

BİR İSTİFA DA CHP MİLAS İLÇE BAŞKANLIĞI’NDAN GELİYOR…
Bu içerik 4577 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Türkiye genelinde yapılacak olan erken seçim öncesinde ilçemizde de hareketlikler başladı… İlk olarak AK Partili iki belediye meclis üyesi görevlerinden istifa etmesinin ardından bu kez de bir istifa CHP Milas İlçe Başkanlığı’ndan geliyor…

Türkiye 24 Haziran’da sandık başında gidecek. Yapılacak olan erken seçimler öncesinde ilçemizde de hareketlikler başlarken, ilk olarak AK Partili iki meclis üyesi görevlerinden istifa etti. İstifalar zincirine bir yenisinin daha ekleneceği belirtilen açıklamalarda bu kez de, CHP Milas İlçe Başkanlığı görevinden mevcut İlçe Başkanı Suat Özcan’ın görevinden istifa edeceği yönetim kurulu üyeleri tarafından şahsi sosyal medya hesaplarından duyuruldu.

Yapılan açıklamaya göre; CHP Milas İlçe Başkanlığı’nda yapılan toplantıda 2009 yılından bu yana İlçe Başkanlığı görevini yapan mevcut İlçe Başkanı Suat Özcan’ın 24 Haziran’da yapılacak olan genel seçimlerde milletvekili aday adayı olmasına oy birliği ile karar verdiklerini belirtilerek, yönetim kurulu üyeleri sürecin Milas’a ve Muğla’ya hayırlı olmasını dilediler.

İlçe Başkanı Özcan’ın aday adaylığı açıklamasını 26 Nisan Perşembe günü saat 12.30 ilçe binasında yapacaklarını belirten paylaşımlarda tüm vatandaşlar davet edildi.

Öte yandan Özcan’ın ilçe başkanlığından istifa etmesiyle yeni İlçe Başkanı’nın ise yönetim kurulu üyelerinden Hüseyin Çöllüoğlu’nun olması bekleniyor.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Mehmet MARÇALI     0000-00-00 Allah anne ve babasına sabır versin