Advert
Advert
Advert

FOTOĞRAF YARIŞMASI ÖDÜL TÖRENİ DÜZENLENDİ…

FOTOĞRAF YARIŞMASI ÖDÜL TÖRENİ DÜZENLENDİ…
Bu içerik 1097 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Muğla Gazeteciler Cemiyeti iş birliği ile gerçekleştirilen “Kadrajıma Takılanlar” temalı 3. Geleneksel Liselerarası Fotoğraf Yarışması ödül töreni ve sergisi Muğla Valisi Esengül CİVELEK, Muğla İl Milli Eğitim Müdürü Celalettin EKİNCİ, Muğla Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Süleyman AKBULUT ve protokol üyelerinin de katılımıyla Menteşe Sınırsızlık Meydanında gerçekleştirildi.

İlki “Mavi Yeşil Keşfet Muğla”nı, ikincisi “Merhamet” teması ile gerçekleştirilen fotoğraf yarışmasının bu yılki teması “Kadrajıma Takılanlar” olarak belirlenmişti. Yarışmaya lise öğrencileri 132 eser ile katıldı ve 39 eser sergilendi. Sergi öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gördü.

Dereceye giren öğrencilerin ödüllerini Muğla Valisi Esengül Civelek, İl Milli Eğitim Müdürü Celalettin Ekinci ve Muğla Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Süleyman Akbulut takdim ederken, yarışmada birinciliği Nesiller Boyu Okuyacağız adlı eseri ile Fethiye Belediye Fen Lisesi öğrencisi Alirıza Behiç Elibol, ikinciliği Bakış Açım adlı eseriyle Kavaklıdere Sadık Göçen Anadolu Lisesi öğrencisi Gamze Erdal, üçüncülüğü Mantis adlı eseriyle Menteşe Bayır Anadolu Lisesi öğrencisi Emre Bağlıoğlu elde etti.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500