Advert
Advert
Advert

ÇOCUK OYUNLARI ŞAMPİYONU MERKEZ İLKOKULU OLDU…

ÇOCUK OYUNLARI ŞAMPİYONU MERKEZ İLKOKULU OLDU…
Bu içerik 880 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

21 Nisan Cumartesi günü Milas Spor Salonu’nda, Çocuk Oyunları Federasyonu tarafından düzenlenen, Ege Bölgesi Mendil Kapmaca yarışmalarında, müsabakalara katılan 3 takım arasından Milas Merkez İlkokulu Mendil Kapmaca Takımı şampiyon olurken, ikinciliği oyunlara İzmir’’den katılan Karşıyaka Şehit Astsubay Hilmi ÖZ İlkokulu Mendil Kapmaca Takımı elde etti. Turnuvanın üçüncüsü ise Milas Menteşe İlkokulu Mendil Kapmaca Takımı oldu.

Milas’ta yapılan Bölge Mendil Kapmaca müsabakalarında yer alacak olan Afyon, Denizli ve Aydın takımlarının Milas’a gelememesi nedeniyle, 3 takım arasında oynanan Mendil Kapmaca müsabakaları oldukça keyifli ve heyecanlı geçti.

Turnuva hakemliklerini İbrahim Şahin, Emine Şahin, Yeter Sezer, Hatice Böke, Tamer Ballı, Gülay Mutlu ve Dilek Arat yaptılar.

Milas Bölge Mendil Kapmaca şampiyonasında ilk iki sırayı alan Milas Merkez İlkokulu Takımı ile İzmir Takımı, Milas’ta Mayıs ayı içinde yapılacak olan Türkiye Mendil Kapmaca Şampiyonası’nda yarışma hakkını kazanmış oldular.

Ödüllerini Aldılar…

Turnuva sonunda gerçekleşen ödül töreni ile müsabakalara katılan takımların sporcularına madalyaları ile kupalarını Milas Gençlik ve Spor Müdürlüğü Müdür Vekili Durmuş Tayfun Uslu, Milas Medya Spor Muhabiri Sercan Ergin ve Önder Gazetesi ile babermilas.com Spor Muhabiri Hüseyin Açar verdiler.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500