Advert
Advert
Advert

ÖZEL SPORCULARIMIZ MADALYA İLE DÖNDÜLER…

ÖZEL SPORCULARIMIZ MADALYA İLE DÖNDÜLER…
Bu içerik 1120 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu’nun 14-15 Nisan tarihlerinde Antalya’da düzenlediği Atletizm Bölge Şampiyonası’nda, Muğla Büyükşehir Belediyesi adına yarışan 2 sporcumuz, kendi yaş gruplarında hem birincilik hem de ikincilik elde ederek madalya kürsüsüne çıktılar.

Milas Önal Karadeveci Rehabilitasyon Merkezi sporcu öğrencilerinden olan Ebru Turgut, Antrenörü Berhal Oral nezaretinde katıldığı atletizm yarışmalarının ilk etabında 100 metrede koştu ve yarışışı ilk sırada tamamlayarak bölge şampiyonu oldu. 2. gün 200 metrede koşan Milaslı özel sporcumuz Ebru Turgut yarışmayı ikinci olarak tamamlayarak Milas’a ve Muğla’ya iki madalya kazandırdı.

Antalya’da yapılan özel sporcular Atletizm Müsabakalarında Muğla Büyük Şehir Belediyesi adına yarışan ikinci sporcumuz Orhan Kaya, Antrenörü Melih Ede nezaretinde katıldığı yarışmada ilk gün 400 metre koştu ve kendi yaş grubunda ikinci sırada yarışmayı tamamladı. İkinci gün müsabakalarında 200 metrede koşan özel sporcumuz Orhan Kaya, koşunun birincisi oldu ve ikinci madalyasını kazandı.

Muğla adına, Antalya’da atletizm müsabakalarında yarışan 2 başarılı özel sporcumuz ve antrenörlerini yakaladıkları başarılardan dolayı kutluyoruz.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500