Advert
Advert
Advert

MİLAS’IN TEMSİLCİLERİ KAZANDILAR…

MİLAS’IN TEMSİLCİLERİ KAZANDILAR…
Bu içerik 563 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Belediyespor Kulübü Satranç Takımı 14-15 Nisan tarihlerinde Köyceğiz’de yapılan Türkiye Kulüpler Satranç Şampiyonası’nda 6 takım içinde, ikinci sırada şampiyonanın ilk etabını başarıyla tamamladı ve 27  Mayıs tarihinde yine Köyceğiz’de yapılacak şampiyonanın ikinci tur maçlarına çıkma hakkını elde etti.

Muğla Grubu Satranç Maçları:

2018 yılı Türkiye Kulüpler Satranç Şampiyonası, Muğla grubunda 6 takımın katılımı ile ilk 3 tur karşılaşmaları 14 /15 Nisan 2018 tarihinde Köyceğiz'de  oynandı. Son 2 tur maçları 27 Mayıs 2018 tarihinde yine Köyceğiz'de yapılacak. Maçlar 5 tur üzerinden oynanacak. 1. olan takım finalleri gitme hakkı kazanacak. Finallerden 2. lige çıkmaya çalışacak. Finaller 07 / 14 Temmuz 2018 tarihleri arasında (büyük olasılıkla Konya'da )yapılacak.

Muğla grubundaki takımlar;

1- ATILIM 48 SPOR KULÜBÜ,

2- KÖYCEĞİZ BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ,

3- DALAMAN BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ,

4- KÖYCEĞİZ GÖL VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ,

5- KÖYCEĞİZ SU SPORLARI SPOR KULÜBÜ,

 6- MİLAS BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ.

Milas Belediyesi Spor Kulübü Takım Kadrosu

1- Hasan Acıoluk 2-Ali Ülgül 3-Nuri Kaya 4- Torak Can Mutlukan 5-Birol Mert Öner 6-Ali Demirbaş 7-İzzet Erdoğan 8-Merve Erdoğan 9-Duru Duman Antrenör: Ziver Aslan

Seri Galibiyetler Aldılar

Milas Belediyesi Spor Kulübü ilk tur Atılım 48 Spor Kulübü Derneği ile oynadı. Maçı 7 - 1 kazandı. İkinci turu Köyceğiz Göl ve Gençlik Spor Kulübü ile oynadı ve maçı 6 – 2 kazandı.

Üçüncü turu ise Köyceğiz Belediyesi Spor Kulübü ile oynadı ve maçı yine 7 – 1 kazandı.

Dalaman Belediyespor ile Oynayacaklar

İlk 3 turdan sonra birincilik mücadelesinde 2 takım öne çıktı. Diğer takımların fazla şansı kalmadı. 27 Mayıs 2018 tarihinde oynanacak olan 5. tur final karşılaşmasında Dalaman Belediyesi Spor Kulübü ile Milas Belediyesi Spor Kulübü oynayacak. Kazanan takım finallere gitme hakkı kazanacak. Beraberlik halinde ise durum averaja kalacak.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500