Advert
Advert
Advert

MİLASSPOR MASTERLER SPOR SAATİ’NDE…

MİLASSPOR MASTERLER SPOR SAATİ’NDE…
Bu içerik 602 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

İlçemiz Milas’ı Ege Bölgesi Masterler Futbol Ligi’nde temsil eden ve lig sonunda üçüncü sırada sezonu başarıyla kapatan Milasspor Masterler Futbol Takımı Teknik Sorumlusu Hasan Ali Arıkan ve Takımın Kaptanı Kemal Aydeniz, 18 Nisan Çarşamba Günü Radyo Gözlem’de yayınlanan Spor Saati programına konuk oldular.

Milas Spor Muhabiri Hüseyin Açar’ın hazırlayıp sunduğu Spor Saati’nde 2017-2018 Türkiye Ege Bölgesi Masterler Ligi’nde elde edilen başarının konuşulduğu canlı yayında, 22-29 Nisan tarihleri arasında Antalya’da yapılacak olan Masterler Türkiye Şampiyonası’nda oynayacakları müsabakalar hakkında da Spor Saati dinleyicilerine bilgiler veren Teknik Sorumlu Hasan Ali Arıkan ve Kaptan Kemal Aydeniz, elde edilen başarının ekip olma ruhu içinde gerçekleştirildiğini söylediler.

Milas Belediye Başkanına kendilerine verdikleri destekler için teşekkür eden Spor Saati konukları, Milasspor Masterler Futbol Takımı olarak hedeflerinin katılacakları liglerde Milas’ın adını en iyi şekilde duyurmak olduğunu söylediler.

Sporda Başarı İçin Tesisleşmenin Önemi…

Futbol ve sporun her dalında başarı çıtasının artması ve ilçenin spor müsabakaları yoluyla başarıyla duyurulmasının temel şartının spor tesislerinin artırılması olduğunu vurgulayan Milasspor Masterler Futbol Takımı Teknik Sorumlusu Hasan Ali Arıkan; “Milas’ta spor adına yapılacak yatırımlara herkes destek vermesi gerekiyor” dedi.

Milas’ta temel sorun olan spor tesislerinin çoğaltılmasıyla sporcuların başarı grafiğinin de artacağını vurgulayan Hasan Ali Arıkan; “Milas özellikle futbolda gerekli başarıları yakalamak zorundadır” diyerek, sporun her dalında Milas için çaba gösteren emek harcayan ve destek olan herkesi kutladı.

Profesyonel Ligleri Özlüyoruz..

Milasspor Masterler Futbol Takımı Kaptanı Kemal Aydeniz, kuruluşlarının henüz birinci yılında Ege Bölgesi Masterler Ligi’nde, üçüncü sırada ligi tamamlamalarının bir başarı olduğunu vurgulayarak, Antalya Türkiye Masterler Futbol Şampiyonası’nda da Milas adına aynı başarıyı yakalamak için mücadele edeceklerini söyledi.

Milasspor’un profesyonel liglere bir gün mutlaka katılacağını söyleyen Kemal Aydeniz, Milas Belediyespor’un yeni sezonda Birinci Voleybol Ligi’nde mücadele edecek takımı ile Milas adına gurur duyduklarını söyleyerek; “gönlümüzde Yeni Milasspor’un da profesyonel liglerde yer alması yatıyor” dedi.

Yeni Milasspor’un 2 sezondur şampiyon olduğunu da vurgulayan Aydeniz, bu başarıda emeği geçenleri kutlayarak, Futbol Federasyonu şampiyon takımları Play Off maçı oynatmadan bir üst lige alması gerekliliği üzerinde durdu.

18 Nisan Çarşamba günü Radyo Gözlem’de yayınlanan Spor Saati’nin konukları olan Milasspor Masterler Futbol Takımı Teknik Sorumlusu Hasan Ali Arıkan ve Takım Kaptanı Kemal Aydeniz, Milasspor Masterlerının spor haberlerini duyuran Radyo Gözlem’e, Spor Saati’ne ve habermilas.com’a teşekkür ederek, Antalya’dan güzel haberlerle dönme müjdesini verdiler.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500