Advert
Advert
Advert

‘ANLAT HEMŞEHRİM, DERTLEŞELİM’ MİLAS’A GELİYOR…

‘ANLAT HEMŞEHRİM, DERTLEŞELİM’ MİLAS’A GELİYOR…
Bu içerik 1904 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

İYİ Parti Genel Merkezi tarafından hazırlanan ‘Anlat Hemşehrim, Dertleşelim’ isimli proje kapsamında Türkiye’yi dolaşmaya başlayan otobüs, 16 Nisan 2018 Pazartesi günü Milas’a geliyor… İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener ise 19 Nisan 2018 Perşembe günü Muğla’da olacak…

İlçemiz gelecek otobüs ve proje hakkında açıklamada bulunan İYİ Parti Milas İlçe Başkanı Mehmet Çayırlı, Türkiye’de ki cesur insanların bir araya gelerek toplumun tüm kesimini kucaklayan bir siyasi hareketin, ülkemizde bir olarak başlattığı projede, 16 yıldır susan Türkiye’nin konuşacağını söyledi. İlçe Başkanı Çayırlı; “16 yıldır iktidarın baskı ve korku rejimiyle yönettiği ülkemizde maalesef ki insanlarımız fikirlerini söyleyemez ve konuşamaz hale gelmiştir. Toplumun korkmadan konuşabilen kesimi ise hain, provokatör ve hatta gayri milli olarak ilan edilmektedir. Bizler bu durum karşısın da insanımızla dertleşebilmek ve sorunlarını dinleyip onlara çözüm üretebilmek için genel merkezimiz tarafından başlatılan proje kapsamında ‘Anlat Hemşehrim, Dertleşelim’ otobüsü, 16 Nisan 2018 Pazartesi günü ilçemize gelecek. Hedefimiz susan Türkiye’yi, susan Muğla’yı, susan Milas’ı konuşturmaktır” dedi.

‘Anlat Hemşehrim, Dertleşelim’ isimli proje kapsamında ilçemize gelecek otobüs; 16 Nisan 2018 Pazartesi günü saat 09 - 12 arası Bafa’da, aynı gün saat 12.30 - 15.30’da Selimiye’de, saat 16.30 - 19.30 arası ise Güllük’te olurken, 17 Nisan 2018 Salı günü ise saat 09 ila 19 arasında Milas ilçe merkezinde, Atapark’ta olacak.

Sorunları beraber çözeceğiz…

Proje kapsamında tüm Türkiye’nin gezilerek sorunların dinleneceğini kaydeden İYİ Parti Milas İlçe Başkanı Mehmet Çayırlı; “Proje kapsamında insanlarımızla sohbet ederken, aynı zaman da genelde ülkemizin, yerelde de Muğla’mızın, Milas’ımızın ortak sorunlarına hep birlikte çözüm arayacağız. Hukukun üstünlüğünün değil üstünlerin hukukunun hâkim olduğu bu talihsiz dönem de Türk Milleti artık sahipsiz değildir. Çünkü İYİ Parti sadece Türk Milleti ile ittifak yaparak ülkemizi gerçek sahipleriyle birlikte yönetmeye taliptir. Milas’ımızın doğal güzelliklerini, tarihi ve kültürel zenginliklerini koruyabilmek ve geliştirebilmek,  bereketli ovaların verimliliğinin arttırılabilmesi ve çevre bilincini oluşturulabilmek için görevdeyiz. Çalışanlarımızın ‘insanca’ yaşayabilmesi, çocuklarımızın- gençlerimizin gelecek kaygısı taşımaması için buradayız. Sorunları birlikte çözmek, her anlamda yaşanabilir bir Milas, Muğla ve Türkiye için varız” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500