Advert
Advert
Advert

YENİ MİLASSPOR, BAL LİGİ İÇİN OYNAYACAK…

YENİ MİLASSPOR, BAL LİGİ İÇİN OYNAYACAK…
Bu içerik 1043 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

2017-2018 Muğla Süper Amatör Küme Ligi şampiyonu ilçemiz temsilcisi Yeni Milasspor 14 Nisan Cumartesi günü saat 15’te Muğla Atatürk Stadyumu’nda BAL Ligi’ne yükselme maçında, BAL Ligi takımı Ortaca Belediyespor ile karşılaşıyor.

2017-2018 Muğla Süper Amatör Küme Ligi’nde namağlup şampiyon olan temsilcimiz Yeni Milasspor, Yatağanspor ile oynadığı BAL Ligi terfi maçında rakibi ile 2-2 berabere kalmış, penaltı atışları sonrasında yenilerek yeniden Süper Amatör Küme Ligi’ne dönmüştü.

Rakip Ortaca Belediyespor…

11 Nisan Çarşamba günü Muğla Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu binasında yapılan toplantı sonrasında BAL Ligi’ne yükselme baraj maçının tarihi belli oldu.

Muğla ASKF Başkanı Mehmet Top ve yönetim ekibinin yansı sıra, Yeni Milasspor Kulüp yöneticileri ile Ortaca Belediyespor Kulübü yöneticilerinin katıldıkları BAL maçı toplantısında, maç tarihi belirlendi.

14 Nisan Cumartesi günü saat 15’te yapılacak olan BAL Ligi’ne yükselme maçında, her iki takım sahaya bu sezon için son kez çıkarak taraftarlarının önünde, Muğla stadyumunun yeşil çimlerinde mücadele edecekler.

Kır Şeytanın Bacağını Yeni Milasspor…

2018-2019 Muğla Süper Amatör Küme Ligi’nde yenilgisiz olarak lig şampiyonu olan ilçemiz temsilcisi Yeni Milasspor BAL’da yer alabilmek için mücadele edeceği tek maçta, taraftarlarının büyük desteğini bekliyor.

Sevdamsın Yeni Milasspor Taraftarlar Derneği üyeleri ve Amigo Şeker, BAL Ligi maçı ile ilgili olarak yaptıkları açıklamada Milaslı sporseverleri, futbolseverleri ve Yeni Milasspor sevdalılarını 14 Nisan Cumartesi günü Muğla Atatürk Stadyumu’na bekledikleri söyleyerek; “sevdalısı olduğumuz Yeni Milasspor’u Muğla tribünlerinde yalnız bırakmayacağız” dediler.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500