Advert
Advert
Advert

HALI SAHA FUTBOL MAÇI İLE KUTLADILAR…

HALI SAHA FUTBOL MAÇI İLE KUTLADILAR…
Bu içerik 1115 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Türk Polis Teşkilatı’nın 173. kuruluş yıl dönümü ilçemiz Milas’ta da bir dizi etkinlikle kutlandı.

9 Nisan Pazartesi günü sabah Milas Emniyet Müdürlüğü Lokali’nde bir araya gelen emniyet mensupları ve Milas basının isimleri önce sabah kahvaltısında buluştular.

Günün akşamında geleneksel hale getirilen emniyet, basın halı saha futbol karşılaşması, Milas Belediyesi Begonya Halı Sahası’nda oynandı.

Türk Polisi’nin gününü hazırladıkları bir pankartla kutlayan Milas basını futbol takımı ve Milas emniyet futbol takımı arasında son derece güzel ve zevkli bir maç, izleyenlerin de alkışını aldı. Eski futbol hakemlerimizden Fatih İnpınar’ın yönettiği müsabakayı, penaltı atışlarıyla Emniyet futbol takımı kazandı.

Milas Kaymakamı Eren Arslan, Milas Emniyet Müdürü Turgay Ava, Emniyet Müdür Yardımcısı Selçuk Tomakin, Milas Bodrum Hava Limanı Baş Müdürü Kemal Daştan’ın da forma giydikleri günün maçında tek üzücü hadise basın takımında forma giyen Selim Yaşar’ın sakatlanarak maçtan ayrılması oldu.

Milas Emniyeti- Basın Mensupları arasında oynanan halı saha futbol maçı sonrasında Emniyet teşkilatının gününü pasta ile kutlayan her iki takım futbolcuları, gelecek sene yine sahalarda karşılaşmak üzere vedalaştılar.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500