Advert
Advert
Advert

DOĞAYA BİR ZEYTİN FİDANI DA BENDEN…

DOĞAYA BİR ZEYTİN FİDANI DA BENDEN…
Bu içerik 925 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Tekdemir Eğitim Kurumları Özel Milas TEK Koleji öğrencileri 153 Nolu Milas Tariş Zeytinyağı Satış Kooperatifi’ne ait zeytinyağı fabrikasına gezi düzenlediler… Öğrencilere, Kooperatif Başkanı Kamil Gül ve Kooperatif Müdiresi Elin Alpay tarafından zeytin ve zeytinyağının üretimdeki tüm aşamaları anlatıldı… Ziyaret sırasında öğrenciler tarafından fabrika bahçesine zeytin fidanları dikildi…

2017 -2018 eğitim öğretim yılında ilçemizde eğitim alanında çalışmalarına başlayan Özel Milas Tek Koleji tarafından öğrencilere yönelik sık sık sosyal etkinlikler düzenleniyor. Etkinlikleri kapsamında 153 Nolu Milas Tariş Zeytinyağı Satış Kooperatifi’ni ziyaret eden öğrenciler, ilçemizin en önemli ekonomik değerlerinden olan zeytin ve zeytincilik ile ilgili bilgiler edindiler.

İlkokul Müdürü Abdullah Okur ve öğretmenleri eşliğinde fabrikaya gelen 3 ve 4’üncü sınıf öğrencileri burada Kooperatif Başkanı Kamil Gül, yönetim kurulu üyeleri ve Kooperatif Müdiresi Elin Alpay tarafından karşılandı.

Zeytin ve zeytinyağı üretimi hakkında kısa bilgiler edinen öğrenciler “Doğaya Bir Zeytin Fidanı da Benden” sloganıyla etkinliklerini Tariş Zeytinyağı Fabrikası bahçesine zeytin ağacı dikerek sonlandırdı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500