Advert
Advert
Advert

ZAFERLERİNİ YEMEKLE KUTLADILAR…

ZAFERLERİNİ YEMEKLE KUTLADILAR…
Bu içerik 1903 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Ticaret ve Sanayi Odası (MİTSO) seçimlerini zaferle kazanan Mevcut Başkan Reşit Özer ve Meclis Başkanı Mustafa Yüksel ve ekibi seçim sonuçlarının kesinleşmesinin ardından galibiyetlerini yemekle kutladılar…

5 Nisan 2018 Perşembe günü tarihi günlerinden birini yaşayan Milas Ticaret ve Sanayi Odası (MİTSO), gelecek 4 yıldaki yeni yönetimini de, yapılan seçimle belirledi. Mevcut Başkan Reşit Özer ve iş adamı Halil İbrahim Gülen’in aday olduğu seçimleri kazanan Özer ve ekibi, 10 grubu da alarak, büyük bir zafere imza attılar.

Mevcut Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer ve ekibi, 10 grubu da kazanarak, rakiplerine büyük bir fark attılar. Sonuçların açıklanmasıyla birlikte başlayan kutlamalar, akşam MİTSO Lokali’nde düzenlenen yemekte de devam etti.

Seçim öncesindeki çalışmalar için arkadaşlarına ve emeği geçen herkese teşekkür eden Başkan Reşit Özer; “Bugün gerçekten hep beraber bir tarih yazdık. Bunu başarmak için de ekip olarak çok çalıştık. Eşlerimiz de dâhil tüm ekip, gece-gündüz demeden büyük bir özveriyle çalıştık. Üyelerimize, halkımıza ne yaptığımızı, bundan sonra da neler yapacağımızı anlattık. Son yıllarda ilçemizin sahip olduğu tüm değerleri; balımızı, yağımızı, halımızı, balığımızı kısaca her şeyimizi bütün yurt geneline hatta dünyaya tanıtmaya çalıştık. Bunun için hem yurt içinde hem de yurt dışındaki hemen her fuara katıldık. İlçemizi ve zenginlerimizi tanıttık. Milas olarak fuarlar şehri olarak anılmaya başladık. Bütün bunları ‘ben’ değil, ‘biz’ diyerek yaptık. Her fırsatta söylediğim gibi Milas; tarihi, turizmi, tarımı başta olmak üzere bütün dünyayı kıskandıracak bir kent ve bu kenti hak ettiği seviyeye çıkarmak için MİTSO olarak biz de üzerimize düşeni yapmaya çalıştık. Bundan sonra daha fazlasını yapacağız. Elbette başarı sadece bizlere ait değil. Üyelerimizin desteği, personelimizin büyük bir özverisi de bu başarının yakalanmasında önemli bir yere sahip. Ancak işimiz bitmedi, hatta yarın sabahtan itibaren yeni bir dönem başlıyor. Yönetim olarak, üyelerimiz ve personelimizle birlikte daha çok çalışacağız. Şu anda ‘B’ sınıfı olan akreditemizi ‘A’ sınıfı yapacağız. Beçin Kalesi’ni, Hekatomnos Anıt Mezar başta olmak üzere, tarihi ve doğal güzelliklerimizi dünyaya açacağız. Unutmayın! Bu ekibin her şeyi başaracak gücü var” diyerek, alınan sonuçta emeği geçen herkese teşekkür etti.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500