Advert
Advert
Advert

ŞAMPİYON HAYITLI OLDU…

ŞAMPİYON HAYITLI OLDU…
Bu içerik 872 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Mustafa Çoban Vestel Mağazaları ve Pomelon AVM’nin katkılarıyla düzenlenen Milas Gençlikspor Halı Saha Futbol Turnuvası’nın şampiyonu Hayıtlı Mahallesi futbol takımı oldu.

4 Nisan Çarşamba günü Milas Belediyesi Begonya Halı Sahası’nda oynanan final grubu karşılaşmalarının ilk maçında sahaya üçüncülük için çıkan İsmetpaşa 1 ve Beçin Mahalle futbol takımları arasındaki müsabakayı Milas Spor Muhabiri Hüseyin Açar yönetti.

Üçüncülük Maçı İsmetpaşa1:4 - Beçin:3

Oldukça heyecanlı, keyifli ve mücadeleli şampiyonluk karşılaşması şekilde geçen maçı İsmetpaşa takımı 4-3 kazandı. İsmetpaşa futbol takımında Milas Kaymakamı Eren Arslan ve Milas Bodrum Havalimanı Baş Müdürü Kemal Daştan’da forma giydiler. Maçın ilk yarısını 3-1 galip tamamlayan Beçin, ikinci yarıda İsmetpaşa takımının gollerine mani olamayınca karşılaşmayı 4-3 İsmetpaşa 1 takımı kazandı ve turnuvanın üçüncüsü oldu.

Şampiyon Hayıtlı Futbol Takımı…

Hayıtlı:6 - İsmetpaşa2:3

Mustafa Çoban Vestel Mağazaları ve Pomelon AVM Milas Gençlikspor Kulübü Halı Saha Futbol Turnuvası’nın şampiyonluk maçında sahaya Hayıtlı ve İsmetpaşa2 takımları çıktılar.

Turnuva hakemlerinden Murtaza Panay’ın yönettiği şampiyonluk maçında da yine heyecan ve mücadele vardı. Bol gollü geçen maçı Hayıtlı takımı 6-3 kazanarak turnuvanın şampiyonu oldu.

İsmetpaşa 2 futbol takımı turnuva ikincisi oldu.

Ödül Töreni…

Turnuvanın final maçları sonrasında düzenlenen ödül töreni ile ilk üç dereceye giren futbol takımları kupalarını aldılar. Turnuvanın sponsorlarından biri olan Mustafa Çoban Vestel Mağazaları adına temsilci Salih Çakır tüm takımların kaptanlarına mağazalarının indirim kartlarını verdi.

Milas Gençlikspor Kulübü Başkanı Ersin Köksal’ın yaptığı sunum ve açılış konuşması sonrasında Muğla İl Spor Müdürü Serkan Öçalmaz, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat ve Muhtarlar Derneği Başkanı Mehmet Çoban yaptıkları konuşmalar ile turnuvaya katılan tüm takımlara teşekkür ederek, ödül alamaya hak kazanan tüm takımları ve sporcuları kutladılar.

Turnuvanın ödül törenine katılan ve turnuvada ödül almaya hak kazanan sporculara ve takımlara ödüllerini Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, İl Spor Müdürü Serkan Öçalmaz, Mustafa Çoban Vestel Mağazaları Milas Temsilcisi Salih Çakır, CHP Milas İlçe Başkanı Suat Özcan, İYİ Parti Milas İlçe Başkanı Mehmet Çayırlı, CHP Eski Milletvekili ve Belediye Başkanı Fevzi Topuz, Milas Gıda Yapanlar ve Satanlar Odası Başkanı Mustafa Sezgin, Milas Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Celal Devrim ve Milas Mahalle Muhtarlarımızdan Recep Panay, Talat Erol, Cengiz Erol, Mevlüt Korkmaz, Bayram Arıcı, Ayhan Demirçivi verdiler.

Turnuva Değerlendirmesi:

Turnuva Şampiyonu: Hayıtlı Mahallesi Futbol Takımı

Turnuva İkincisi:İsmetpaşa2 Futbol Takımı

Turnuva Üçüncüsü:İsmetpaşa1 Futbol Takımı

Turnuva Dördüncüsü: Beçin Futbol Takımı

Turnuvanın En Centilmen Takımı: Çomakdağ Kızılağaç

Turnuvanın Gol Kralı: Sabahattin Karakuş- Hayıtlı Mahallesi Futbol Takımı

Turnuvanın En İyi Kalecisi: Serhat Coşkun-Hayıtlı Futbol Takımı

Teşekkür Plaketi Alanlar:

Turnuva Hakemleri: Hüseyin Açar, Murtaza Panay

Turnuva Sağlık Görevlisi: İbrahim Peker

Halı Saha İşletmecisi: İbrahim Evgeç

Muhtarlar Dernek Başkanı: Mehmet Çoban

Turnuva Sponsorları: Mustafa Çoban Vestel Mağazaları Adına Salih Çakır ve Pomelon AVM adına Yiğit Taban.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500