Advert
Advert
Advert

TRİATLON SPORCULARI KUPALARINI ALDI…

TRİATLON SPORCULARI KUPALARINI ALDI…
Bu içerik 762 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Mart ayı sonunda ilçemizi Marmaris’te yapılan Triatlon yarışmalarında temsil eden Mylasa Spor Kulübü’nün temsilcileri, Marmaris’ten kupa ile Milas’a döndüler.

Antrenörleri Haki Güngör nezaretinde Marmaris Triatlon müsabakalarına katılan sporcularımız, 3 ayrı grupta kulüpleri adına yarıştılar.

İlk grupta yer alan Mylasa 1 ekibinde yer alan Aysu Türkoğlu, Berkay Esenkaya ve Mehmet Can Bardakçı 500 metre yüzme, 15 km bisiklete binme ve 5 km koşu parkurunu 54 dakika 02 saniyede tamamlayarak, turnuvanın parkur rekorunu kırdılar ve birincilik kürsüsüne çıkarak Milas’ı onurlandırdılar.

Mylasa Spor Kulübü adına yarışan ikinci grupta yer alan Selin Gökmen, Eren Kaymakçı ve Kadir Er’den oluşan sporcularımız ise turnuvanın üçüncülük kürsüsüne çıkma başarısını gösterdiler.

Marmaris Triatlon müsabakalarında Mylasa Spor Kulübü adına yarışan üçüncü ekipte yer alan Demir Kesici, Dağlar Devecioğlu ve Aslı Atıcı isimli sporcularımız da turnuvada dördüncülük derecesi ile Milas’a döndüler.

Milas Mylasa Spor Kulübü Triatlon Antrenörü Haki Güngör yaptığı açıklamada spor kulüplerinin ilk madalya ve kupalarını kazandıklarını söyleyerek, başarıda emeği olan tüm sporcularını kutladı. Güngör, Milas adına katılacakları daha pek çok yarışma olduğunu vurgulayarak, hedeflerinin Milas’ı en iyi şekilde temsil ederek, Milas’ın spordaki başarı çıtasını yükseltmek olduğunu söyledi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500