Advert
Advert
Advert

İMZANI GÖNDER, İRADENİ GÖSTER…

İMZANI GÖNDER, İRADENİ GÖSTER…
Bu içerik 621 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Eğitimciler Birliği Sendikası (Eğitim Bir-Sen) tarafından ‘öğretmen performans değerlendirme taslağı’nın geri çekilmesi ve ‘şiddete yasal düzenleme yapılması’ talebiyle Türkiye genelinde bir imza kampanyası başlatıldı… Kampanyaya ilçemizden de destek verildi…

Eğitim Bir-Sen Milas İlçe Başkanlığı öncülüğünde ‘İmzanı Gönder, İradeni Göster’ sloganıyla düzenlenen ve bir ay sürecek imza kampanyasına ilk destek Sakarya Okulu’ndan başlatıldı.

Kampanyaya Eğitim Bir-Sen Muğla Şube Başkan Yardımcısı İbrahim Türker Yaşoğlu ve Milas İlçe Başkanı Ali Akarca da katıldı. Kampanya hakkında açıklamalarda bulunan Eğitim Bir-Sen Muğla Şube Başkan Yardımcısı İbrahim Türker Yaşoğlu ilçemizden de kampanyaya destek olmak amacıyla Sakarya Okulu’ndan çalışmalara başladıklarını belirterek; “81 il ve ilçelerde başlatılan kampanyaya Milas’tan da ‘İmzanı Gönder, İradeni Göster’ sloganı altında okul müdürleri ve öğretmenlerin katılımıyla destek çalışmalarımıza başladık. 1 Mayıs’a kadar sürecek imza kampanyamız hayırlara vesile olsun. Buradan tüm yetkililere yeniden sesleniyoruz; eğitimin bütün paydaşları olarak bir araya gelelim ve bütün sorunları masaya yatırarak konsensüs halinde çözümler bulalım. Tüm öğretmenlerimizden de imza kampanyamıza destek istiyoruz” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500