Advert
Advert
Advert

‘YEŞİLÇAM SAHNEDE’…

‘YEŞİLÇAM SAHNEDE’…
Bu içerik 2039 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Bu yıl ilçemizde ikincisi gerçekleşen ve yarın da son kez ziyaretçilerini ağırlayacak olan Yapı, Dekorasyon ve Mobilya Fuarı’nda ünlü şovmen Behzat ve Süheyl Uygur kardeşler sunum ve şovlarıyla ‘Yeşilçam Sahnede’ kabare ekibiyle fuara coştu kattı…

Milas Decoboss Güney Ege 2. Yapı, Dekorasyon ve Mobilya Fuarı yoğun bir katılımla ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor. Fuar kapsamında düzenlenen etkinlikte Milaslılar ‘Yeşilçam Sahnede’ kabaresi ile Türk sinemasının ustalarını andı. 7’den 70’e herkesin ilgi ve sevgiyle izlediği Yeşilçam filmlerinin akıllardan çıkmayan ve hafızalarda yer etmiş şarkıları günümüz yorumuyla ve yer yer mizahla harmanlayan ‘Yeşilçam Sahnede’ kabare de Behzat Uygur kardeşi Süheyl Uygur ile birlikte; Ömer Yılmaz, Semiramis Tahita ve Uğur Babürhan sahne alarak oluşan oyuncu ve solist ekibine, müzik direktörü Serpil Günseli’nin şefliğindeki orkestra eşlik etti.

Yeşilçam filmlerinin unutulmaz şarkılarını günümüz yorumuyla ve mizahla izleyicilerle buluşturan ekip, nostaljik şarkılar kadar sahne üzerindeki esprileriyle de fuara coştu kattı.

Etkinlik Milaslılar tarafından beğeniyle izlendi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500