Advert
Advert
Advert

‘TARİHİ SARIYER BÖREK VE CAFE’ AÇILDI…

‘TARİHİ SARIYER BÖREK VE CAFE’ AÇILDI…
Bu içerik 4035 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

İşletmeciliğini Rabia Yüce’nin yaptığı ‘Tarihi Sarıyer Börek ve Cafe’ adlı işletme düzenlenen açılış töreni ile Milaslı vatandaşların hizmetine sunuldu…

İlçemizde Hacıilyas Mahallesi, Müştakbey Caddesi’nde hizmete giren ‘Tarihi Sarıyer Börek ve Cafe’ adlı işletmenin açılış törenine Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Belediye Başkan Yardımcısı Faik Karagöz, CHP Muğla Eski Milletvekili Fevzi Topuz, Özel Milas Tek Koleji Kurum Müdürü Şevket Aktaş, siyasiler, Yüce Ailesi’nin yakınları, dostları ve vatandaşlar katıldı.

Açılış öncesi kısa bir konuşma yapan Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat işletmeyi Milas’a kazandıran Rabia Yüce’yi tebrik ederek, rahat ve huzurlu ortamı ile işletmenin çok güzel olduğunu ve hayırlı olmasını diledi.

Yapılan konuşmaların ardından işletmenin açılış kurdelesi kesilerek katılımcılara ikramlarda bulunuldu.

‘Tarihi Sarıyer Börek’ hakkında…

“1895 yılına dayanan geçmişiyle Tarihi Sarıyer Börek, günümüze ulaşmış asırlık bir lezzet durağıdır. Kurucusu Erdeniz Çolak’tır. Logo ve markasını 1995 yılında tescil ettirerek kurumsal bir firma olarak sektörde hizmet vermeye devam etmektedir. Börek ve unlu mamuller konusunda uzmanlaşmış, yıllar boyunca titizlikle edindiği bilgi ve birikimini sürekli artırarak yenilemektedir. Tarihi Sarıyer Börek, ürünlerini özenle sunma konusunda elde ettiği tecrübe, bilgi ve birikimini franchise sistemine katılarak lezzet tutkunlarıyla paylaşmayı ve buluşturmayı hedeflemektedir.”

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500