Advert
Advert
Advert

KUPA VE MADALYALARINI ALDILAR…

KUPA VE MADALYALARINI ALDILAR…
Bu içerik 733 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Milas okulları arası Bahar Spor Turnuvası oynanan futbol ve voleybol müsabakaları ile tamamlandı.

28 Mart Çarşamba günü Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi Halı Sahasında yapılan final karşılaşmalardan sonra ilk üç dereceye giren takımlar kupalarını sporcuları ise madalyalarını aldılar.

Milas Kaymakamı Eren Arslan, Milas Milli Eğitim Müdürü İsa Bal, Milas Ticaret Odası Başkanı Reşit Özer, Milas Cumhuriyet Baş Savcısı Bilal Gümüş, Milas Emniyet Müdürü Turgay Ava, İlçe Tarım Müdürü Eşref Arslan, AKP Milas İlçe Başkanı Fahri Acar, Milas Gençlik Merkezi Müdürü Aşkın Binbir, İzmir Milaslılar Dernek Başkanı Baki Öner tarafından verilen kupa ve madalya töreni sonunda tüm katılımcı takımlar günün anısı olarak bir fotoğraf karesinde son kez biraraya geldiler.

Turnuvanın futbol final karşılaşmalarını çok sayıda öğrenci ve sporcuların aileleri de izleyerek turnuvaya destek oldular.

Voleybol Turnuvası Şampiyonları Ödüllendirildi…

Milas Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Bahar Turnuvası voleybol müsabakalarının final karşılaşmaları 29 Mart Perşembe günü Milas Kapalı Spor Salonu’nda oynandı. Yıldız kızlar voleybol final maçında rakibi Güllük Ortaokulu Yıldız Kızlar Voleybol Takımını 3-1 yenen Sakarya Ortaokulu Yıldız Kızlar Voleybol Takımı Milas şampiyonu oldu.

Şampiyonluk maçı sonrasında gerçekleşen ödül töreni ile kupa ve madalyalarına kavuşan başarılı takımlar ve sporcuları son kez günün anısını bir fotoğrafta ölümsüzleştirdiler.

Başarılı voleybolculara ödüllerini Milas Milli Eğitim Müdürü İsa Bal, Milas Gençlik Merkezi Müdürü Aşkın Binbir, Milas Gençlik ve Spor Müdür Vekili Durmuş Tayfun Uslu, AKP Milas İlçe Başkanı Fahri Acar ve okul müdürleri verdiler.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500